Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

4. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 4. hét mérkőzései
(2017.01.23-2017.01.29)

2017.01.26, csütörtök – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.40- Fehérvár KC – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.01.28, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 5. forduló alsóház „B” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Velencei Kacsák
11.15- Velencei Kacsák – Siófoki Kosársuli Egyesület
12.30- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Bikák

2017.01.28, szombat – Dunaújváros (U12 Bajn., 5. forduló alsóház „C” csoport)
10.00- DKKA Tigrisek – Dunaújvárosi Sárkányok
11.15- Dunaújvárosi Szitakötők – DKKA Tigrisek
12.30- Dunaújvárosi Sárkányok – Dunaújvárosi Szitakötők

2017.01.28, szombat – Pécs (U12 Bajn., 5. forduló felsőház „A” csoport)
9.00- KA Pécs Fiú „A” – PVSK Panthers U12/A
10.30- DKKA Mammutok – KA Pécs Fiú „A”
12.00- KA Pécs Fiú „A” – DKKA Mammutok

2017.01.28, szombat – Dombóvár (U12 Bajn., 5. forduló felsőház „B” csoport)
10.30- Dombóvári KSE – Paksi Harcosok
12.00- Paksi Harcosok – DKKA Vadmacskák
13.30- DKKA Vadmacskák – Dombóvári KSE

2017.01.28, szombat – Szombathely (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Falco KC Szombathely – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.01.29, vasárnap – Marcali (U12 Bajn., 5. forduló alsóház „A” csoport)
10.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Darazsak
11.15- DKKA Darazsak – Veszprémi UKE
12.30- Veszprémi UKE – Marcali Szürkefarkasok

2017.01.29, vasárnap – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
17.00- MTK Budapest – Dávid Kornél KA (U19)

2017.01.29, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
19.00- Alba Fehérvár – SMAFC-NYME

2017.01.28-29, szombat-vasárnap – Pécs (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, Főtábla Selejtező „D” csoport)
01.28. szombat
11.00- KA Pécs – Dávid Kornél KA (U15)
12.45- Széchenyi KA – Kiss Lenke KS
17.00- Kiss Lenke KS – KA Pécs
18.45- Széchenyi KA – Dávid Kornél KA (U15)
01.29. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA – Kiss Lenke KS (U15)
11.15- KA Pécs – Széchenyi KA

2017.01.26-29, csütörtök-vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Szent István Torna U16)
01.26. csütörtök
12.00- Alba Fehérvár – FC Bayern München
14.15- Real Madrid Baloncesto – Partizan Beograd
16.30- U16 Magyar Válogatott – Stellazzurra Rome
18.30- Megnyitó
18.45- F.C. Barcelona – Cibona Zagreb
01.27. péntek
12.00- Cibona Zagreb – U16 Magyar Válogatott
14.15- Stellazzurra Rome – F.C. Barcelona
16.30- Partizan Beograd – Alba Fehérvár
18.45- FC Bayern München – Real Madrid Baloncesto
01.28. szombat
12.00- Stellazzurra Rome – Cibona Zagreb
14.15- FC Bayern München – Partizan Beograd
16.30- Alba Fehérvár – Real Madrid Baloncesto
18.15- Zsákoló verseny
19.15- U16 Magyar Válogatott – F.C. Barcelona
01.29. vasárnap
10.00- 7. helyért
12.00- 5. helyért
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2017.01.27-29, péntek-vasárnap – Budapest (EYBL U15 CE Region Group „B”)
01.27. péntek
10.00- Cibona Zagreb – TS Jahn München
12.00- Stellazzurra BA – Alba Fehérvár
14.00- USK Prague – Wiener Team
16.00- KK Flash – BA Budapest
18.00- TS Jahn München – KK Krosuplje
20.00- Stellazzurra BA – USK Prague
01.28. szombat
9.30- KK Grosuplje – BA Budapest
11.30- Cibona Zagreb – KK Flash
13.30- Alba Fehérvár – Wiener Team
15.30- TS Jahn München – USK Prague
17.30- KK Grosuplje – Stellazzurra BA
19.30- Wiener Team – Cibona Zagreb
01.29. vasárnap
8.00- KK Flash – Stellazzurra BA
10.00- Wiener Team – TS Jahn München
12.00- USK Prague – BA Budapest
14.00- Alba Fehérvár – KK Flash
16.00- Cibona Zagreb – KK Grosuplje
18.00- BA Budapest – Alba Fehérvár

 

 

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük