Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

5. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 5. hét mérkőzései
(2017.01.30-2017.02.05)

2017.02.01, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – MAFC Budapest (U20/A)

2017.02.01, szerda – MKOSZ tere (Fejér Megyei Bajnokság)
20.10- Alba Fehérvár – Ősfehérvár KC (U20/B)

2017.02.02, csütörtök – Győr (Kiemelt Leány Kadett Bajn., alsóház)
17.30- Széchenyi KA – Dávid Kornél KA (U17)

2017.02.03, péntek – Pápa (Férfi NBI/B.)
18.00- Motax-Pápai KC – Alba Fehérvár

2017.02.04, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Tini Bajn., 5. forduló „A” csoport)
12.00- Dávid Kornél KA – MVSI Vadmacskák (U13)
14.15- MVSI Vadmacskák – Csata DSE
16.30- Csata DSE – Dávid Kornél KA (U13)

2017.02.04, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „A” és „B” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Rókák
11.15- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
12.30- DKKA Rókák – Atomerőmű SE

14.00- DKKA Ördögök – DKKA Ugrómókusok
15.15- DKKA Ugrómókusok – Pápai Kosárlabda Club
16.30- Pápai Kosárlabda Club – DKKA Ördögök

2017.02.04, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „C” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – DKKA Csigák
11.15- Veszprémi UKE – DKKA Gepárdok
12.30- DKKA Csigák – Veszprémi UKE

2017.02.04, szombat – Marcali (U11 Bajn., 5. ford. „D” csoport)
10.00- Marcali Szürkefarkasok – Velencei Gézengúzok
11.15- Velencei Gézengúzok – Fűzfői AK
12.30- Fűzfői AK – Marcali Szürkefarkasok

2017.02.04, szombat – Dunaújváros (U11 Bajn., 5. ford. „F” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Pusztaszabolcsi Tigrisek – DKKA Nyuszik
12.30- DKKA Nyuszik – Újvárosi Szelek

2017.02.04, szombat – Szolnok (U14 Felkészülési Torna)
10.00- Szolnoki Sportcentrum „A” – Vasas Akadémia „A”
12.00- SZEDEÁK „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2017.02.05, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Sopron KC (U20/A)

2017.02.05, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „E” csoport)
10.00- DKKA Vezérek – DKKA Párducok
11.15- DKKA Párducok – DKKA Villámok
12.30- DKKA Villámok – DKKA Vezérek

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük