Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

7. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 7. hét mérkőzései
(2017.02.13-2017.02.19.)

2017.02.13, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.10- Fehérvár Expressz – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.02.14, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás alsóház)
15.30- Alba Fehérvár – Nyíregyházi Sportcentrum KA „A” (U18/A)

2017.02.15, szerda – MKOSZ terem (Kiemelt Leány Kadett Bajn., rájátszás alsóház)
16.00- Dávid Kornél KA – Török Flóris-Törekvés SE (U17)

2017.02.16, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajn., rájátszás felsőház)
18.00- Alba Fehérvár „A” – Vasas Akadémia (U16/A)

2017.02.17, péntek – Budapest (Amatőr Női Bajnokság)
18.00- TFSE – Dávid Kornél KA

2017.02.18, szombat – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság)
15.00- Török Flóris-Törekvés SE – Dávid Kornél KA (U19)

2017.02.18, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 6. ford. alsóház „B” csoport)
10.00- DKKA Tigrisek – DKKA Darazsak
11.15- Velencei Kacsák – DKKA Tigrisek
12.30- DKKA Darazsak – Velencei Kacsák

2017.02.18, szombat – Zalaegerszeg (Regionális Leány Serdülő Bajn. 1. ford.)
10.00- Zalaegerszegi KTE – Soproni Darazsak Akadémia „B”
12.00- Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI
14.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Szombathelyi SI
16.00- Dávid Kornél KA – Zalaegerszegi KTE

2017.02.18, szombat – Budapest (Kiemelt Fiú Junior Bajnokság, rájátszás alsóház)
16.00- Budapesti Honvéd – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.02.19, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – PVSK-Panthers

2017.02.19, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (U12 Bajn., 6. ford. felsőház „C” csoport)
10.00- DKKA Vadmacskák – GYKSE Szekszárd
11.30- GYKSE Szekszárd – Pécsi VSK Pumák
13.00- Pécsi VSK Pumák – DKKA Vadmacskák

2017.02.19, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (U12 Bajn., 6. ford. felsőház „B” csoport)
14.30- DKKA Mammutok – KA Pécs Leány „A”
16.00- KA Pécs Leány „A” – Paksi Harcosok
17.30- Paksi Harcosok – DKKA Mammutok

2017.02.19, vasárnap – Dunaújváros (U12 Bajn., 6. ford. alsóház „C” csoport)
10.00- Dunaújvárosi Sárkányok – Dunaújvárosi Szitakötők
11.15- Dunaújvárosi Szitakötők – DKKA Bikák
12.30- DKKA Bikák – Dunaújvárosi Sárkányok

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük