Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

9. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 9. hét mérkőzései
(2017.02.27-2017.03.05.)

2017.02.27, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.10- Alba Fehérvár – Vasöntöde (U20/B)

2017.02.28, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- Kinxtown – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.03.01, szerda – MKOSZ terem (Leány Regionális Junior Bajnokság)
16.00- Dávid Kornél KA – MTK Budapest (U19)

2017.03.02, csütörtök – Debrecen (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás alsóház)
15.15- Debreceni KA-DEAC – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.03.04, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Leány Kadett Bajn., rájátszás alsóház)
13.00- Dávid Kornél KA – Széchenyi Egyetem (U17)

2017.03.04, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár – Kaposvári KK (U20/A)

2017.03.04, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 6. ford., „C” és „G” csoport)
10.00- DKKA Ugrómókusok – DKKA Csigák
11.15- DKKA Csigák – Marcali Szürkefarkasok
12.30- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ugrómókusok

14.00- DKKA Nyuszik – Várpalotai Sárkányok
15.15- Pákozdi Kócsagok – Újvárosi Szikra
16.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.03.04, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 6. ford., „E” és „F” csoport)
10.00- Fűzfői AK – DKKA Párducok
11.15- DKKA Párducok – Pusztaszabolcsi Tigrisek
12.30- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Fűzfői AK

14.00- DKKA Villámok – Újvárosi Szelek
15.15- Újvárosi Szelek – Várpalotai Gepárdok
16.30- Várpalotai Gepárdok – DKKA Villámok

2017.03.04, szombat – Győr (Fiú Regionális Kadett Bajn., nyugati régió felsőház)
10.00- Győri KC – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2017.03.05, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajn., nyugati régió alsóház)
12.00- Alba Fehérvár „C” – Ajka (U16/C)

2017.03.05, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – HOYA-Pannon Egyetem Veszprém

2017.03.05, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság, 6. ford., „B” és „D” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – Pápai Kosárlabda Club
11.15- Pápai Kosárlabda Club – Veszprémi UKE
12.30- Veszprémi UKE – DKKA Kenguruk

14.00- DKKA Gepárdok – Velencei Gézengúzok
15.15- Velencei Gézengúzok – DKKA Vezérek
16.30- DKKA Vezérek – DKKA Gepárdok

2017.03.05, vasárnap – Paks (U11 Bajnokság, 6. ford., „A” csoport)
10.00- Atomerőmű SE – DKKA Rókák
11.15- DKKA Rókák – DKKA Ördögök
12.30- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE

2017.03.05, vasárnap – Szigetszentmiklós (Amatőr Női Bajnokság)
10.00- BKG DSE – Dávid Kornél KA

2017.03.05, vasárnap – Budapest (Kiemelt Fiú Kadett Bajn., rájátszás felsőház)
14.00- MAFC – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük