Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

10. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 10. hét mérkőzései
(2017.03.06-2017.03.12.)

2017.03.07, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- Alba Fehérvár – Thermo-Modul VKC (U20/B)

2017.03.07, kedd – Budapest (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Vasas Budapest – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.03.08, szerda – MKOSZ terem (Kiemelt Leány Kadett Bajn., rájátszás alsóház)
16.00- Dávid Kornél KA – PVSK (U17)

2017.03.09, csütörtök – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, felsőház)
17.30- Soproni Tigrisek – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2017.03.09, csütörtök – Budapest (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás alsóház)
19.50- Vasas Akadémia – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.03.10, péntek – Veszprém (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, alsóház)
15.30- Veszprémi UKE – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.03.10, péntek – Győr (Férfi NBI/B.)
19.00- Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC – Alba Fehérvár

2017.03.11, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Regionális Serdülő Bajnokság, 2. ford.)
10.00- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia „B” (U15)
12.00- Zalaegerszegi KTE – Szombathelyi SI
14.00- Soproni Darazsak Akadémia „B – Zalaegerszegi KTE
16.00- Szombathelyi SI – Dávid Kornél KA (U15)

2017.03.11, szombat – Szolnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Szolnoki Olaj KK – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.03.12, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 2. ford.)
10.00- Győri KC 04 – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
12.00- Tatabányai Kenguruk – Tatai SE
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2017.03.12, vasárnap – Pécs (Amatőr Női Bajnokság)
16.00- PINKK SE – Dávid Kornél KA

2017.03.11-12, szombat-vasárnap – Szolnok (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla második forduló „J” csoport)
03.11. szombat
11.00- Szolnoki Sportcentrum – Nagykőrösi Sólymok
12.45- Dávid Kornél KA „A” – Körmendi Törpördögök (U14/A)
17.00- Körmendi Törpördögök – Szolnoki Sportcentrum
18.45- Dávid Kornél KA „A” – Nagykőrösi Sólymok (U14/A)

03.12. vasárnap
9.30- Nagykőrösi Sólymok – Körmendi Törpördögök
11.15- Szolnoki Sportcentrum „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2017.03.11-12, szombat-vasárnap – Nyíregyháza (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla második forduló „O” csoport)
03.11. szombat
11.00- SZEDEÁK „A” – Nyíregyházi Sportcentrum KA
13.15- Kaposvári KK „A” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
17.00- Dávid Kornél KA „B” – SZEDEÁK „A” (U14/B)
18.45- Kaposvári KK „A” – Nyíregyházi Sportcentrum KA

03.12. vasárnap
9.30- Nyíregyházi Sportcentrum KA – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
11.15- SZEDEÁK „A” – Kaposvári KK „A”

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com