Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

11. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 11. hét mérkőzései
(2017.03.13-2017.03.19.)

2017.03.13, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- Vasöntöde – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.03.13, hétfő – Nyíregyháza (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás alsóház)
15.30- Nyíregyházi Sportcentrum KA „A” – Alba Fehérvár (U18)

2017.03.16, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák (U20/A)

2017.03.18, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (U12 Bajn., 7. ford. felsőház „C” csoport)
10.00- Paksi Harcosok – DKKA Vadmacskák
11.30- PVSK Pumák – Paksi Harcosok
13.00- DKKA Vadmacskák – PVSK Pumák

2017.03.18, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás alsóház)
15.00- Alba Fehérvár – Budapesti Honvéd „A” (U18)

2017.03.18, szombat – Marcali (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „B” csoport)
10.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Bikák
11.15- DKKA Bikák – DKKA Tigrisek
12.30- DKKA Tigrisek – Marcali Szürkefarkasok

2017.03.18, szombat – Dunaújváros (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „C” csoport)
15.00- Dunaújvárosi Sárkányok – Dunaújvárosi Szitakötők
16.15- Velencei Kacsák – Dunaújvárosi Sárkányok
17.30- Dunaújvárosi Szitakötők – Velencei Kacsák

2017.03.19, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
12.45- Alba Fehérvár „C” – Fűzfői AK (U16/C)

2017.03.19, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajn., rájátszás felsőház)
15.00- Alba Fehérvár „A” – Szolnoki Sportcentrum (U16/A)

2017.03.19, vasárnap – Pécs (U12 Bajn., 7. ford. felsőház „A” csoport)
9.00- KA Pécs Fiú „A” – PVSK Panthers U12/A
10.30- DKKA Mammutok – KA Pécs Fiú „A”
12.00- PVSK Panthers U12/A – DKKA Mammutok

2017.03.19, vasárnap – Körmend (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Egis Körmend – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.03.19, vasárnap – Siófok (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „A” csoport)
10.00- Veszprémi UKE – Siófoki Kosársuli Egyesület
11.15- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Darazsak 
12.30- DKKA Darazsak – Veszprémi UKE

2017.03.18-19, szombat-vasárnap – Budapest (Leány Regionális Junior Bajnokság, Döntő)
03.18. szombat
11.00- Török Flóris-Törekvés SE – MTK Budapest
12.45- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA (U19)
17.00- Dávid Kornél KA – Török Flóris-Törekvés SE (U19)
18.45- Zsíros Akadémia Kőbánya – MTK Budapest

03.19. vasárnap
9.30- Török Flóris-Törekvés SE – Zsíros Akadémia Kőbánya 
11.15- MTK Budapest – Dávid Kornél KA (U19)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük