Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

12. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 12. hét mérkőzései
(2017.03.20-2017.03.26.)

2017.03.21, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
20.40- Albatrosz – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.03.22, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajn., felsőház)
16.00- Alba Fehérvár „B” – Ifjú Sólymok KSE (U16/B)

2017.03.23, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – PVSK-Pannonpower (U20/A)

2017.03.23, csütörtök – Budapest (Kiemelt Leány Kadett Bajn., rájátszás alsóház)
19.15- Török Flóris-Törekvés SE – Dávid Kornél KA (U17)

2017.03.24, péntek – Bonyhád (Férfi NBI/B.)
18.00- Bonyhádi KSE – Alba Fehérvár

2017.03.24, péntek – Pápa (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
16.15- Pápai KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.03.26, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Amatőr Női Bajnokság)
18.00- Dávid Kornél KA – Bajai NKK

2017.03.26, vasárnap – Kecskemét (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- KTE-Pallasz Athéné Egyetem – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.03.25-26, szombat-vasárnap – Pécs (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, középdöntő)
03.25. szombat
11.00- Kosárlabda Akadémia Pécs – Dávid Kornél KA (U13)
12.45- MVSI Vadmacskák – Nyíregyházi Kosársuli
17.00- Nyíregyházi Kosársuli – Kosárlabda Akadémia Pécs
18.45- MVSI Vadmacskák – Dávid Kornél KA (U13)

03.26. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA – Nyíregyházi Kosársuli (U13)
11.15- Kosárlabda Akadémia Pécs – MVSI Vadmacskák

2017.03.23-26, csütörtök-vasárnap – MKOSZ terem; Alba Regia Sportcsarnok (EYBL U15-U17 Play-off)
03.23. csütörtök – MKOSZ terem
14.00- U15     Debreceni KA-DSI – KK Grosuplje
16.00- U15     Cibona Zagreb – KK Mladost Zemun
18.00- U17     Alba Fehérvár – USK Prague
20.00- U15     Alba Fehérvár – KK Grosuplje

03.24. péntek – Alba Regia Sportcsarnok
9.30-  U15     KK Mladost Zemun – KK Grosuplje
11.30- U17     Megyeri Tigrisek – Lido di Roma Basket
13.30- U17     USK Prague – BC MuKi
15.30- U15     Debreceni KA-DSI – Cibona Zagreb
17.30- U15     KK Mladost Zemun – Alba Fehérvár
19.30- U17     Lido di Roma Basket – Alba Fehérvár

03.25. szombat – Alba Regia Sportcsarnok
9.30-  U15     Cibona Zagreb – Alba Fehérvár
11.30- U15     Debreceni KA-DSI – KK Mladost Zemun
13.30- U17     BC MuKi – Megyeri Tigrisek
15.30- U17     USK Prague – Lido di Roma Basket
17.30- U15     Alba Fehérvár – Debreceni KA-DSI
19.30- U17     BC MuKi – Alba Fehérvár

03.26. vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok
9.00-  U17     Megyeri Tigrisek – USK Prague
11.00- U17     Lido di Roma Basket – BC MuKi
13.00- U15     KK Grosuplje – Cibona Zagreb
15.00- U17     Alba Fehérvár – Megyeri Tigrisek

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük