Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

13. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 13. hét mérkőzései
(2017.03.27-2017.04.02.)

2017.03.28, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajn., felsőház)
15.30- Alba Fehérvár „B” – OSE Lions (U16/B)

2017.03.29, szerda – Pécs (Kiemelt Leány Kadett Bajn., rájátszás alsóház)
15.15- Pécsi VKS – Dávid Kornél KA (U17)

2017.03.29, szerda – Budapest (Kiemelt Fiú Kadett Bajn., rájátszás felsőház)
16.15- Budapesti Honvéd „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.03.31, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Junior Bajn., rájátszás felsőház)
15.30- Alba Fehérvár – Debreceni KA-DEAC (U18)

2017.04.01, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „C” és „D” csoport)
10.00- Pápai Kosárlabda Club – Velencei Gézengúzok
11.15- Marcali Szürkefarkasok – Pápai Kosárlabda Club
12.30- Velencei Gézengúzok – Marcali Szürkefarkasok

14.00- DKKA Csigák – DKKA Vezérek
15.15- DKKA Vezérek – Fűzfői AK
16.30- Fűzfői AK – DKKA Csigák

2017.04.01, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Amatőr Női Bajnokság)
18.00- Dávid Kornél KA – Tatai SE

2017.04.01, szombat – Baja (Férfi NBI/B.)
18.00- Bajai Bácska FKE – Alba Fehérvár

2017.04.02, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
12.30- Alba Fehérvár „C” – Soproni SI „B” (U16/C)

2017.04.02, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kiemelt Fiú Kadett Bajn., rájátszás felsőház)
15.00- Alba Fehérvár „A” – MAFC „A” (U16/A)

2017.04.02, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „B” és „A” csoport)
10.00- DKKA Ördögök – Veszprémi UKE
11.15- Veszprémi UKE – DKKA Ugrómókusok
12.30- DKKA Ugrómókusok – DKKA Ördögök

14.00- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk
15.15- DKKA Rókák – Atomerőmű SE
16.30- DKKA Kenguruk – DKKA Rókák

2017.04.02, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „E” csoport)
10.00- DKKA Gepárdok – DKKA Párducok
11.15- DKKA Párducok – DKKA Villámok
12.30- DKKA Villámok – DKKA Gepárdok

2017.04.02, vasárnap – Várpalota (U11 Bajn., 7. ford. „F” csoport)
10.00- Várpalotai Gepárdok – Pákozdi Kócsagok
11.15- Pákozdi Kócsagok – Pusztaszabolcsi Tigrisek
12.30- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Várpalotai Gepárdok

2017.04.02, vasárnap – Dunaújváros (U11 Bajn., 7. ford. „G” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – Újvárosi Szikra
11.15- DKKA Nyuszik – Várpalotai Sárkányok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük