Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

14. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 14. hét mérkőzései
(2017.04.03-2017.04.09.)

2017.04.05, szerda – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság, rájátszás)
20.10- Alba Fehérvár – Konstruktor (U20/B)

2017.04. 06, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajn., felsőház)
18.00- Alba Fehérvár „B” – Győri KC (U16/B)

2017.04.06, csütörtök – Budapest (Fiú Kiemelt Junior Bajn., keresztjáték)
16.00- MAFC – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.04.07, péntek – Eger (Férfi NBI/B. rájátszás)
18.00- EKE Eger – KOK – Alba Fehérvár

2017.04.08-09, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajn., Főtábla 3. ford.)
04.08. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „A” – MAFC „A” (U14/A)
12.45- Soproni Sportiskola „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
17.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
18.45- Soproni Sportiskola „A” – MAFC „A”
04.09. vasárnap
9.30- MAFC „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
11.15- Dávid Kornél KA „A” – Soproni Sportiskola „A”

2017.04.08, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajn., keresztjáték)
15.00- Alba Fehérvár – MAFC (U18/A)

2017.04.08, szombat – Sopron (Leány Reg. Serdülő Bajnokság)
10.00- Szombathelyi SI – Soproni Darazsak Akadémia „B”
12.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA (U15)
14.00- Szombathelyi SI – Zalaegerszegi KTE
16.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA (U15)

2017.04.08, szombat – Sopron (Fiú Reg. Serdülő Bajnokság)
11.45- Soproni Tigrisek – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
13.30- Pápai KC – Tapolcai Sziklák
15.15- 3. helyért
17.00- Döntő

2017.04.08, szombat – Szolnok (II. Megyei U12 Válogatottak Tornája – leányok)
10.00- Jász.Nagykun-Szolnok – Bács-Kiskun (A)
11.10- Fejér – Borsod-Abaúj-Zemplén (B)
12.20- Jász.Nagykun-Szolnok – Baranya (A)
13.30- Borsod-Abaúj-Zemplén- Fejér (B)
14.40- Bács-Kiskun – Baranya
15.50- A2 – B2
17.00- A1 – B1
18.10- Eredményhirdetés

2017.04.09, vasárnap – Budapest (Kiemelt Fiú Kadett Bajnokság, felsőház)
15.00- Vasas Akadémia – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.04.09, vasárnap – Ajka (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
16.00- Ajka – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.04.08-09, szombat-vasárnap – Zalaegerszeg (Fiú Serdülő Bajn., Főtábla 3. ford.)
04.08. szombat
11.00- Körmendi Törpördögök – ZTE KK „A”
12.45- Egri KOK VSI – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
17.00- Dávid Kornél KA „B” – Körmendi Törpördögök
18.45- Egri KOK VSI – ZTE KK „A”
04.09. vasárnap
9.30- ZTE KK „A” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
11.15- Körmendi Törpördögök – Egri KOK VSI

 

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük