Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

17. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 17. hét mérkőzései
(2017.04.24-2017.04.30.)

2017.04. 25, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B., rájátszás)
15.30- Alba Fehérvár – MAFC II.

2017.04.26, szerda – Oroszlány (Fiú Regionális Kadett Bajn., felsőház)
17.15- OSE Lions – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2017.04.26, szerda – Győr (U12 edzőmérkőzés)
15.00- Széchenyi KA – Velencei Kacsák (U12)

2017.04.27-30, csütörtök-vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Nemzeti Leány Tini Bajnokság, Döntő)
2017. április 27. (csütörtök)
9.00- Csata DSE – Soproni Darazsak Akadémia “A”
11.00- Széchenyi KA – Török Flóris – Törekvés SE
13.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – KSC Szekszárd
15.00- MVSI Vadmacskák – Dávid Kornél KA (U13)
16.45- Ünnepélyes megnyitó
17.30- Csata DSE – Török Flóris – Törekvés SE
19.30- Soproni Darazsak Akadémia “A” – Széchenyi KA
2017. április 28. (péntek)
9.00- Dávid Kornél KA – Zsíros Akadémia Kőbánya (U13)
11.00- MVSI Vadmacskák – KSC Szekszárd
13.00- Török Flóris – Törekvés SE – Soproni Darazsak Akadémia “A”
15.00- Széchenyi KA – Csata DSE
17.00- KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA (U13)
19.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – MVSI Vadmacskák
2017. április 29. (szombat)
10.00- “B” III. helyezett – “A” IV. helyezett [E]
12.00- “A” III. helyezett – “B” IV. helyezett [F]
14.00- “B” I. helyezett – “A” II. helyezett [G]
16.00- “A” I. helyezett – “B” II. helyezett [H]
2017. április 30. (vasárnap)
9.00- “E” vesztes – “F” vesztes [7. helyért]
11.00- “E” győztes – “F” győztes [5. helyért]
13.00- “G” vesztes – “H” vesztes [3. helyért]
15.00- “G” győztes – “H” győztes [1. helyért]

2017.04.28, péntek – Tóparti Gimn. (U14 fiú edzőmérkőzés)
16.30- Dávid Kornél KA „A” – Szombathelyi KA „A” (U14/A)

2017.04.28, péntek– Balatonfűzfő (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
18.10- Fűzfői AK – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.04.28, péntek– Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajn., felsőház)
18.15- Ifjú Sólymok – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2017.04.28-30, péntek-vasárnap – Zalaegerszeg (Nemzeti Fiú Junior Bajnokság „B” Döntő)
2017. április 28. (péntek)
13.00- Alba Fehérvár – Budapesti Honvéd „B” (I.)
15.00- PVSK-Panthers – Atomerőmű SE (II.)
17.00- Körmendi Törpördögök – Tiszaújvárosi Phoenix KK (III.)
19.00- Szolnoki Olaj KK – ZTE KK (IV.)
2017. április 29. (szombat)
10.00- I. vesztese – II. vesztese (A)
12.00- III. vesztese – IV. vesztese (B)
14.00- I. győztese – II. győztese (C)
16.00- III. győztese – IV. győztese (D)
2017. április 30. (vasárnap)
9.00- „A” vesztese – „B” vesztese (15. helyért)
11.00- „A” győztese – „B” győztese (13. helyért)
13.00- „C” vesztese – „D” vesztese (11. helyért)
15.00- „C” győztese – „D” győztese (9. helyért)

2017.04.30, vasárnap – Veszprém (U12 Bajn., 8. ford., alsóház „A” csoport)
10.00- DKKA Darazsak – Veszprémi UKE
11.15- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Darazsak
12.30- Veszprémi UKE – Marcali Szürkefarkasok

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük