Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

18. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 18. hét mérkőzései
(2017.05.01-2017.05.07.)

2017.05.03, szerda – Sziget Utcai Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
17.30- Alba Fehérvár „C” – Veszprémi UKE  (U16/C)

2017.05.03, szerda – Budapest (Amatőr Női Bajnokság, rájátszás)
17.00- Kiss Lenke KS – Dávid Kornél KA

2017.05.04, csütörtök – Kaposvár (U11 Bajnokság, Dél-nyugati Fiú és Vegyes Régiós Jamboree)
14.00- KASI/A – DKKA Kenguruk
15.30- PVSK-Panthers U11 A – DKKA Ördögök
17.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
18.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.05.06, szombat – Pécs (U11 Bajnokság, Dél-nyugati Leány Régiós Jamboree)
10.00- KA Pécs Leány – DKKA Villámok
11.30- PVSK Zebrák – Várpalotai Gepárdok
13.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
14.30- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.05.06, szombat – Várpalota (U11 Bajn., 8. forduló „E” csoport)
10.00- DKKA Nyuszik – Újvárosi Szikra
11.15- Pákozdi Kócsagok – Várpalotai Sárkányok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.05.07, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. forduló „A” csoport)
10.00- DKKA Ugrómókusok – Veszprémi UKE
11.15- Veszprémi UKE – Pápai KC
12.30- Pápai KC – DKKA Ugrómókusok

2017.05.07, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. forduló „D” és „A”csoport)
10.00- DKKA Párducok – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Újvárosi Szelek
12.30- Újvárosi Szelek – DKKA Párducok

14.00- Marcali Szürkefarkasok – Velencei Gézengúzok
15.15- DKKA Csigák – Marcali Szürkefarkasok
16.30- Velencei Gézengúzok – DKKA Csigák

2017.05.07, vasárnap – Zalakaros (U11 Bajnokság, Nyugati Leány Régiós Jamboree)
10.00- Csípős Darazsak – Kanizsai Mókusok
11.15- Szekszárdi Fürge Nyuszik – DKKA Rókák
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.05.06-07, szombat-vasárnap – Baja (Fiú Serdülő Bajn., főtábla 4. ford. „D” csoport)  
05.06. szombat
11.00- PVSK-Panthers „A” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.45- Budapesti Honvéd – Bajai Bácska FKE
17.00- Bajai Bácska FKE – PVSK-Panthers „A”
18.45- Budapesti Honvéd – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
05.07. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA „B” – Bajai Bácska FKE (U14/B)
11.15- PVSK-Panthers „A” – Budapesti Honvéd

2017.05.06-07, szombat-vasárnap – Kiskunfélegyháza (Fiú Serdülő Bajn., főtábla 4. ford. „A” csoport) 
05.06. szombat
11:00 Vásárhelyi Rakéták – Vasas Akadémia „A”
12:45 Dávid Kornél KA „A” – MAFC „A” (U14/A)
17:00 MAFC „A” – Vásárhelyi Rakéták
18:45 Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „A” (U14/A)
05.07. vasárnap
9:30 Vasas Akadémia „A” – MAFC „A”
11:15 Vásárhelyi Rakéták – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük