Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

19. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 19. hét mérkőzései
(2017.05.08-2017.05.14.)

2017.05.09, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B. rájátszás)
17.30- Alba Fehérvár – EKE Eger KOK

2017.05.10, szerda – Sziget Utcai Ált. Isk. (Fiú Regionális Kadett Bajn., alsóház)
17.30- Alba Fehérvár „C” – Pápai KC (U16/C)

2017.05.11-14, csütörtök-vasárnap – MKOSZ terem; Alba Regia Sportcsarnok (Nemzeti Fiú Kadett
Bajnokság, Döntő
05.
11. (csütörtök) Helyszín: MKOSZ Edzőcsarnok
9:00 Szombathelyi SI KA – Kosárlabda Akadémia Pécs
11:00 Vasas Akadémia – Szolnoki Sportcentrum „A”
13:00 Alba Fehérvár „A” – ZTE KK (U16/A)
15:00 Budapesti Honvéd „A” – MAFC „A”
16:45 Ünnepélyes megnyitó
17:30 Szombathelyi SI KA – Szolnoki Sportcentrum „A”
19:30 Kosárlabda Akadémia Pécs – Vasas Akadémia

05.12. (péntek) Helyszín: Alba Regia Sportcsarnok
9:00 MAFC „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)
11:00 Budapesti Honvéd „A” – ZTE KK „A”
13:00 Szolnoki Sportcentrum „A” – Kosárlabda Akadémia Pécs
15:00 Vasas Akadémia – Szombathelyi SI KA
17:00 ZTE KK – MAFC „A”
19:00 Alba Fehérvár „A” – Budapesti Honvéd „A” (U16/A)

05.13. (szombat) Helyszín: Alba Regia Sportcsarnok
10:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E]
12:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F]
14:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G]
16:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H]

05.14. (vasárnap) Helyszín: Alba Regia Sportcsarnok
9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért]
11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért]
13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért]
15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért]

2017.05.12, péntek – Kossuth L. Ált. Isk. (U11 edzőmérkőzés)
16.30- DKKA Villámok – DKKA Nyuszik

2017.05.12-14, péntek-vasárnap – Budapest (Zsíros Tibor U12 Nemzetközi Torna)
05.12. Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok – 1103 Budapest, Kada utca 2729.
11.00- Dávid Kornél KA – Zsíros Akadémia Kőbánya
12.30- Debreceni KA – NH Ostrava
17.00- NH Ostrava – Dávid Kornél KA
18.30- Zsíros Akadémia Kőbánya – Debreceni KA

05.12. Zrínyi Miklós Gimnázium 1108 Budapest, Mádi utca 173.
11.00- Kecskemét KA – Vasas Akadémia
12.30- ZTE KK – Inter Bratislava
17.00- Inter Bratislava – Kecskemét KA
18.30- Vasas Akadémia – ZTE KK

05.13. Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok – 1103 Budapest, Kada utca 2729.
9.00- Inter Bratislava – Vasas Akadémia
11.00- Kecskemét KA – ZTE KK
17.00- A/I B/II
18.30- B/I A/II

05.13. Zrínyi Miklós Gimnázium 1108 Budapest, Mádi utca 173.
9.00- NH Ostrava – Zsíros Akadémia Kőbánya
11.00- Dávid Kornél KA – Debreceni KA
17.00- A/III B/IV
18.30- B/III A/IV

05.14. Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok – 1103 Budapest, Kada utca 2729.
10.00- 3. helyért
11.30- 1. helyért
EREDMÉNYHIRDETÉS

05.14. Zrínyi Miklós Gimnázium 1108 Budapest, Mádi utca 173.
9.00- 7. helyért
10.30- 5. helyért

2017.05.13, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. forduló „C” csoport)
9.00- DKKA Gepárdok – DKKA Vezérek
10.15- DKKA Vezérek – Fűzfői AK
11.30- Fűzfői AK – DKKA Gepárdok

2017.05.13, szombat – Budapest (Amatőr Női Bajnokság, rájátszás)
18.00- Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesület – Dávid Kornél KA

2017.05.14, vasárnap – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, alsóház)
14.00- Soproni SI „B” – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük