Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

40. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 40. hét mérkőzései
(2017.10.02 – 2017.10.08.)

2017.10.02, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokág)
19.10- Alba Fehérvár – Fehérvár KC (U20/B)

2017.10.03, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Körmendi Törpördögök (U18/A)

2017.10.04, szerda – MKOSZ terem (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
16.00- Dávid Kornél KA – Csata DSE (U18)

2017.10.05, csütörtök – Pápa (Férfi NBI/B.)
18.00- Motax KC Pápa – Alba Fehérvár

2017.10.06, péntek – Siófok (U12 Bajn., 1. forduló „C” csoport)
16.00- Siófoki Kosársuli Egyesület – FAK Balatoni Polipok
17.15- FAK Balatoni Polipok – Velencei Gézengúzok
18.30- Velencei Gézengúzok – Siófoki Kosársuli Egyesület

2017.10.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Serdülő Bajnokság, 2. ford. „A” csoport)
10.30- Soproni SI „A” – Zalakerámia ZTE KK „A”
12.30- Dávid Kornél KA „A” – Szombathelyi SI KA „A” (U14/A)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2017.10.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
19.00- Alba Fehérvár “A” – Zalakerámia ZTE KK “A” (U16/A)

2017.10.07, szombat – Szombathely (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Falco KC– Alba Fehérvár (U20/A)

2017.10.07, szombat – Győr (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
18.30- Széchenyi KA – Dávid Kornél KA (U18)

2017.10.07, szombat – Veszprém (Fiú Serdülő Bajnokság, 2. ford. „F” csoport)
10.00- VUKE-Veszprém „B” – Pápai KC
12.00- Pápai KC – Alba Fehérvár-Sportopus
14.00- Alba Fehérvár-Sportopus – VUKE-Veszprém „B”

2017.10.08, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajnokság, 2. ford. „C” csoport)
10.30- Dávid Kornél KA „B” – Soproni SI „B” (U14/B)
12.30- VUKE-Veszprém „A” – Ifjú Sólymok
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2017.10.08, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 1. forduló „A” csoport)
10.00- DKKA Darazsak – VUKE-Veszprém
11.15- VUKE-Veszprém – DKKA Rókák
12.30- DKKA Rókák – DKKA Darazsak

2017.10.08, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 1. forduló „B” csoport)
14.00- DKKA Titánok – Pápai Kosárlabda Club
15.15- Pápai Kosárlabda Club – DKKA Bikák
16.30- DKKA Bikák – DKKA Titánok

2017.10.08, vasárnap – Szombathely (Férfi Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa, 2. forduló)
14.00- Falco KC – Alba Fehérvár

2017.10.08, vasárnap – Szigetszentmiklós (Női Amatőr Bajnokság)
18.00- BKG DSE – Dávid Kornél KA

2017.10.08, vasárnap – Tapolca (Fiú Serdülő Bajnokság, 2. ford. „D” csoport)
10.00- Zalakerámia ZTE KK „B” – Tapolcai Sziklák
12.00- Tatai SE – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

 

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com