Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

41. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 41. hét mérkőzései
(2017.10.09 – 2017.10.15.)

2017.10.09, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokág)
19.10- Konstruktor – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.10.11, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – DEAC (U20/A)

2017.10.12, csütörtök – Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.45- Szombathelyi SI KA „B” – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.10.13, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – ZTE KK (U18/A)

2017.10.13, péntek – Budaörs (U14 lány edzőmérkőzés)
18.00- Radobasket – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

2017.10.14, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
12.00- Dávid Kornél KA – PEAC-KA Pécs (U18/A)

2017.10.14, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – Sopron KC-Sportiskola

2017.10.14, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 1. ford. „B” és „D” csoport)
9.30- DKKA Kenguruk – DKKA Vadmacskák
10.45- DKKA Vadmacskák – Velencei Vadkacsák
12.00- Velencei Vadkacsák – DKKA Kenguruk

13.30- DKKA Vezérek – DKKA Nyuszik
14.45- DKKA Nyuszik – Várpalotai Gepárdok
16.00- Várpalotai Gepárdok – DKKA Vezérek

2017.10.14, szombat – Budapest (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
11.00- Budapesti Honvéd „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.10.14, szombat – Várpalota (U11 Bajn., 1. ford. „E” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – Várpalotai Sárkányok
11.15- Pákozdi Kócsagok – DKKA Tigrisek
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2017.10.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Reg. Kadett Bajnokság)
10.00- Dávid Kornél KA – Tatabányai KC (U16/A)
12.00- Tatabányai KC – Szombathelyi SI
14.30- Szombathelyi SI – Dávid Kornél KA (U16/A)

2017.10.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
17.00- Dávid Kornél KA – PEAC-Pécs-Pingvinek

2017.10.15, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 1. ford. „C” és „A” csoport)
10.00- Marcali Szürkefarkasok – VUKE-Veszprém/A
11.15- VUKE-Veszprém/A – DKKA Csigák
12.30- DKKA Csigák – Marcali Szürkefarkasok

14.00- Atomerőmű SE – DKKA Ugrómókusok
15.15- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE
16.30- DKKA Ugrómókusok – DKKA Ördögök

2017.10.15, vasárnap – Zalaegerszeg (Fiú U20 Bajnokság)
15.15- ZTE KK – Alba Fehérvár (U20/A)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük