Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

43. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 43. hét mérkőzései
(2017.10.23 – 2017.10.29.)

2017.10.24, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Bajnokság)
19.15- Alba Fehérvár – Tech-lingua (U20/B)

2017.10.24, kedd – Veszprém (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
19.30- VUKE – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.10.25, szerda – Tóparti Gimn. (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár „B” – Soproni Tigrisek (U16/B)

2017.10.26, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár „C” – Pápai KC (U16/C)

2017.10.26, csütörtök – Körmend (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Körmendi Törpördögök – Alba Fehérvár “A” (U16/A)

2017.10.27, péntek – Alba Regi Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj KK (U20/A)

2017.10.28, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
13.00- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia (U18/A)

2017.10.28, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – KA Pécs „A” (U18/A)

2017.10.28, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
18.00- Alba Fehérvár „A” – KA Pécs „A” (U16/A)

2017.10.28, szombat – MKOSZ terem (Leány Serdülő Bajnokság 2. forduló)
11.00- Dávid Kornél KA „A” – Bajai NKK (U14/A)
13.15- Bajai NKK – Kanizsa DKK
16.15- Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2017.10.28, szombat – Dunaújváros (Leány Serdülő Bajnokság 2. forduló)
10.00- Dunaújvárosi Szitakötők – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.00- Dávid Kornél KA „B” – MTE 1904 (U14/B)
14.00- MTE 1904 – Dunaújvárosi Szitakötők

2017.10.29, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
13.00- Dávid Kornél KA – FONTI TRANS-Petőfi SE

2017.10.29, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
16.00- Alba Fehérvár – Salgótarjáni KSE

2017.10.29, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló)
9.30- Dávid Kornél KA „A”Dávid Kornél KA „B” (U14/A és U14/B)
11.30- Körmendi Törpördögök – Soproni Tigrisek
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2017.10.29, vasárnap – Tapolca (Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló)
10.00- Dávid Kornél KA „C” – Tapolcai Sziklák (U14/C)
12.00- Ifjú Sólymok – Szombathelyi SI KA „B”
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2017.10.29, vasárnap – Pápa (Fiú Serdülő Bajnokság, 3. forduló)
9.00- MTE 1904 – Pápai KC
10.45- Alba Fehérvár-Sportopus – MTE 1904
12.30- Pápai KC – Alba Fehérvár-Sportopus

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük