Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

45. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 45. hét mérkőzései
(2017.11.06 – 2017.11.12.)

2017.11.07, kedd – MKOSZ terem (U14 lány edzőmérkőzés)
16.30- DKKA – Radobasket (U14/B)

2017.11.07, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.10- Vasöntöde – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.11.08, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely (U18/A)

2017.11.08, szerda – Budapest (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
19.00- Csata DSE – Dávid Kornél KA (U18/A)

2017.11.09, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (U14 lány edzőmérkőzés)
15.30- Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia (U14/A)

2017.11.09, csütörtök – Oroszlány (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
16.30- OSE Lions – Alba Fehérvár „A” (U16/B)

2017.11.10, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár – SZTE-Szedeák (U20/A)

2017.11.10, péntek – Szombathely (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
16.45- Szombathelyi KA – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.11.11, szombat – Budaörs (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
16.00- BDSE-Graphax – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.11.12, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – Tiszaújvárosi Phoenix KK

2017.11.12, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 2. ford., „A” és „C” csoport)
9.30- DKKA Darazsak – DKKA Bikák
10.45- DKKA Bikák – DKKA Rókák
12.00- DKKA Rókák – DKKA Darazsak

13.30- DKKA Titánok – Siófoki Kosársuli Egyesület
14.45- Siófoki Kosársuli Egyesület – Marcali Szürkefarkasok
16.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Titánok

2017.11.12, vasárnap – Oroszlány (Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa 2. forduló)
15.00- Tatabányai KC – Dávid Kornél KA

2017.11.12, vasárnap – Szombathely (Leány Regionális Kadett Bajnokság, 2. ford.)
10.30- Dávid Kornél KA – Szombathelyi SI (U16/A)
12.30- Tatabányai KC – Dávid Kornél KA (U16/A)
14.30- Szombathelyi SI – Tatabányai KC

2017.11.12, vasárnap – Győr (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Győri KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.11.12, vasárnap – Veszprém (U12 Bajn., 2. forduló „B” csoport)
10.00- VUKE-Veszprém/fiú – Pápai Kosárlabda Club
11.15- Pápai Kosárlabda Club – Velencei Gézengúzok
12.30- Velencei Gézengúzok – VUKE-Veszprém/fiú

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük