Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

46. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 46. hét mérkőzései
(2017.11.13 – 2017.11.19.)

2017.11.14, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Soproni SI (U16/A)

2017.11.14, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.10- Alba Fehérvár – Várpalota KK (U20/B)

2017.11.15, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
18.00- Dávid Kornél KA – Széchenyi KA (U18/A)

2017.11.16, csütörtök – Körmend (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
20.00- Körmendi Törpördögök – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.11.17, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (U14 fiú edzőmérkőzés)
17.30- Dávid Kornél KA “D” – Alba Fehérvár-Sportopus

2017.11.17, péntek – Zalaegerszeg (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
17.30- ZTE KK – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.11.18, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „F” és „A” csoport)
9.00- DKKA Gepárdok – Újvárosi Szelek
10.15- Újvárosi Szelek – FAK Balatoni Polipok
11.30- FAK Balatoni Polipok – DKKA Gepárdok

13.00- DKKA Ugrómókusok – DKKA Ördögök
14.15- DKKA Ördögök – Velencei Vadkacsák
15.30- Velencei Vadkacsák – DKKA Ugrómókusok

2017.11.18, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „C” és „B” csoport)
10.00- DKKA Vadmacskák – DKKA Vezérek
11.15- DKKA Vezérek – Marcali Szürkefarkasok
12.30- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Vadmacskák

14.00- DKKA Kenguruk – Atomerőmű SE
15.15- Atomerőmű SE – DKKA Csigák
16.30- DKKA Csigák – DKKA Kenguruk

2017.11.18, szombat – Budapest (Leány Serdülő Bajnokság, 2. forduló)
10.00- Dávid Kornél KA „A” – BEAC Újbuda KA „A” (U14/A)
12.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
14.00- BEAC Újbuda KA „A” – Soproni Darazsak Akadémia „B”

2017.11.18, szombat – Kaposvár (Leány Serdülő Bajnokság, 2. forduló)
10.00- Mágusok Egyesület – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.00- Dávid Kornél KA „B” – Kiss Lenke KS (U14/B)
14.00- Kiss Lenke KS – Mágusok Egyesület

2017.11.18, szombat – Paks (Fiú U20 Bajnokság)
15.15-Atomerőmű SE – Alba Fehérvár (U20/A)

2017.11.19, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
12.30- Alba Fehérvár „B” – Soproni SI/B (U16/B)

2017.11.19, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA –PINKK SE

2017.11.19, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 2. forduló „E” csoport)
10.00- DKKA Tigrisek – DKKA Nyuszik
11.15- DKKA Nyuszik – Pákozdi Kócsagok
12.30- Pákozdi Kócsagok – DKKA Tigrisek

2017.11.19, vasárnap – Eger(Férfi NBI/B.)
17.00- EKE-Eger KOK – Alba Fehérvár

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük