Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

47. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 47. hét mérkőzései
(2017.11.20 – 2017.11.26.)

2017.11.21, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.40- DKKA – Veszprémi ESC (U16-U18/B)

2017.11.21, kedd – Sopron (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
18.00- Soproni S „A” – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.11.22, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár „C” – Szombathelyi SI KA „B” (U16/C)

2017.11.22, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – Budapesti Honvéd/A (U16/A)

2017.11.23, csütörtök – Dunaújváros (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.10- Dunaújvárosi Sárkányok – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.11.25, szombat – Zalaegerszeg (Fiú Serdülő Bajnokság, 4. ford. „A” csoport)
10.30- Soproni SI „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.30- Zalakerámia ZTE KK „A” – Szombathelyi SI KA „A”
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2017.11.25, szombat – Oroszlány (Fiú Serdülő Bajnokság 4. ford. „B” csoport)
10.30- OSE Lions „A” – Győri KC
12.30- Körmendi Törpördögök – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2017.11.25, szombat – Budapest (Női Amatőr Bajnokság)
17.00- Vasas Akadémia II. – Dávid Kornél KA

2017.11.26, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – Bajai Bácska FKE

2017.11.26, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.45- Alba Fehérvár „B” – Zalakerámia ZTE KK „B” (U16/B)

2017.11.26, vasárnap – Pécs (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
14.00- PEAC-KA Pécs – Dávid Kornél KA (U18/A)

2017.11.24-26, péntek-vasárnap – MKOSZ terem (Basket Girls U14)
11.24. péntek
14.00- Dávid Kornél KA – Young Angels Kosice (U14/A)
16.00- SBS Ostrava – Budapest válogatott
18.00- ZKK Tresnjevka 2009 – Soproni Darazsak Akadémia
20.00- Stellazzurra BA – Dávid Kornél KA (U14/A)

11.25. szombat
9.00- Young Angels Kosice – Budapest válogatott
11.00- Soproni Darazsak Akadémia – SBS Ostrava
13.00- Dávid Kornél KA – ZKK Tresnjevka 2009 (U14/A)
15.00- Budapest válogatott – Stellazzurra BA
17.00- Young Angels Kosice – Soproni Darazsak Akadémia
19.00- Stellazzurra BA – ZKK Tresnjevka 2009

11.26. vasárnap
9.00- SBS Ostrava – Young Angels Kosice
11.00- Soproni Darazsak Akadémia – Stellazzurra BA
13.00- Budapest válogatott – ZKK Tresnjevka 2009
15.00- Dávid Kornél KA – SBS Ostrava (U14/A)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük