Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

49. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 49. hét mérkőzései
(2017.12.04 – 2017.12.10.)

2017.12.05, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
18.00- Alba Fehérvár – Soproni SI „A” (U18/A)

2017.12.05, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.40- DKKA – Siófok (U16-18/B)

2017.12.05, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.10- Ősfehérvár KC – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.12.05, kedd – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni Tigrisek – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2017.12.06, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (U9 Mikulás Kupa)
15.30- DKKA Fiúk – DKKA Lányok
16.30- Velencei Vízipókok – Várpalota KK
17.30- 3. helyért
18.30- 1. helyért
19.15- Eredményhirdetés

2017.12.07, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – Körmendi Törpördögök (U16/A)

2017.12.07, csütörtök – Pápa (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Pápai KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2017.12.07, csütörtök – Dunaújváros (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.10- Dunaújvárosi Sárkányok – Alba Fehérvár (U20/B)

2017.12.09, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 3. ford. „E” és „D” csoport)
9.00- Várpalotai Sárkányok – DKKA Nyuszik
10.15- DKKA Gepárdok – Várpalotai Sárkányok
11.30- DKKA Nyuszik – DKKA Gepárdok

13.00- DKKA Vezérek – Várpalotai Gepárdok
14.15- Várpalotai Gepárdok – Pákozdi Kócsagok
15.30- Pákozdi Kócsagok – DKKA Vezérek

2017.12.09, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Sopron KC (U20/A)

2017.12.09, szombat – Sopron (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
13.00- Soproni Darazsak Akadémia – Dávid Kornél KA (U18/A)

2017.12.09, szombat – Pécs (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
16.30- KA Pécs – Alba Fehérvár (U18/A)

2017.12.09, szombat – Pécs (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
19.00- KA Pécs – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2017.12.09, szombat – Kaposvár (Leány Serdülő Bajnokság, 3. forduló)
10.00- Mágusok Egyesület – Zalaegerszegi KTE
12.00- Dávid Kornél KA „A” – Mágusok Egyesület (U14/A)
14.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2017.12.09, szombat – Paks (U11 Bajn., 3. ford. „B” csoport)
10.00- Atomerőmű SE – Velencei Vadkacsák
11.15- Velencei Vadkacsák – Marcali Szürkefarkasok
12.30- Marcali Szürkefarkasok – Atomerőmű SE

2017.12.10, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 3. ford. „C” és „A” csoport)
10.00- DKKA Csigák – DKKA Vadmacskák
11.15- DKKA Vadmacskák – VUKE-Veszprém „A”
12.30- VUKE-Veszprém „A” – DKKA Csigák

14.00- DKKA Ugrómókusok – DKKA Ördögök
15.15- DKKA Ördögök – DKKA Kenguruk
16.30- DKKA Kenguruk – DKKA Ugrómókusok

2017.12.10, vasárnap – Komló (Leány Serdülő Bajnokság 3. forduló)
10.00- Komló Sport KK – Pécsi VSK „C”
12.00- Pécsi VSK „C” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
14.00- Dávid Kornél KA „B” – Komló Sport KK (U14/B)

2017.12.10, vasárnap – Dunaújváros (U11 Bajn., 3. ford. „F” csoport)
10.00- FAK Balatoni Polipok – Újvárosi Szelek
11.15- DKKA Tigrisek – FAK Balatoni Polipok
12.30- Újvárosi Szelek – DKKA Tigrisek

2017.12.10, vasárnap – Debrecen (Férfi NBI/B.)
16.00- DEAC U23 – Alba Fehérvár

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük