Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2018-19

Kenguru Bajnokság Alapszakasz
2018.10.27 09:30
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2018.10.27 10:45
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ördögök
2018.10.27 12:30
DKKA Vezérek
DKKA Ugrómókusok
2018.10.27 13:45
DKKA Ugrómókusok
VUKE U11
2018.10.27 15:00
VUKE U11
DKKA Vezérek
2018.10.28 10:00
DKKA Békák
DKKA Tigrisek
2018.10.28 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.10.28 11:15
DKKA Tigrisek
Fűzfő AK
2018.10.28 11:15
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2018.10.28 12:30
Fűzfő AK
DKKA Békák
2018.11.22 17:45
DKKA Békák
DKKA Vezérek
2018.11.24 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2018.11.24 10:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.11.24 12:00
DKKA Ördögök
Atomerőmű SE
2018.11.25 09:25
DKKA Tigrisek
Várpalotai Sárkányok
2018.11.25 09:30
DKKA Ugrómókusok
Marcali Szürkefarkasok
2018.11.25 10:30
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2018.11.25 12:00
Velencei Vadkacsák
DKKA Ugrómókusok
2018.11.27 13:00
DKKA Vezérek
Pákozdi Kócsagok
2018.11.29 17:45
DKKA Békák
Pákozdi Kócsagok
2019.01.19 13:00
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2019.01.19 15:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.01.20 10:45
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.01.20 12:00
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.01.20 13:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.01.20 14:00
DKKA Vezérek
VUKE U11
2019.01.20 15:00
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2019.01.20 16:30
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
2019.02.10 09:30
DKKA Ugrómókusok
Pákozdi Kócsagok
2019.02.10 10:00
DKKA Darazsak
DKKA Békák
2019.02.10 11:15
DKKA Békák
Atomerőmű SE
2019.02.10 12:00
Várpalotai Párducok
DKKA Ugrómókusok
2019.02.10 13:15
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.02.10 14:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.02.10 15:15
Velencei Vízipókok
DKKA Tigrisek
2019.02.17 09:30
DKKA Ördögök
DKKA Vezérek
2019.02.17 10:45
DKKA Vezérek
Marcali Szürkefarkasok
2019.02.17 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
2019.03.02 14:00
Várpalotai Sárkányok
DKKA Tigrisek
2019.03.02 15:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.03.03 09:30
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.03.03 10:45
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2019.03.03 12:15
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.03.08 16:00
Atomerőmű SE
DKKA Vezérek
2019.03.10 16:30
DKKA Darazsak
Atomerőmű SE
2019.03.10 17:45
DKKA Vezérek
DKKA Darazsak
2019.03.23 09:30
DKKA Tigrisek
Fűzfő AK
2019.03.23 12:00
VUKE U11
DKKA Tigrisek
2019.03.24 09:30
DKKA Ugrómókusok
Velencei Vízipókok
2019.03.24 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.03.24 10:45
VUKE U11
DKKA Békák
2019.03.24 11:15
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2019.03.24 12:00
DKKA Békák
Kenguru Füred
2019.03.24 12:00
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ugrómókusok
2019.03.24 15:15
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Vezérek
2019.03.24 16:30
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 10:45
DKKA Vezérek
Atomerőmű SE
2019.04.13 11:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Békák
2019.04.13 12:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.04.13 12:15
DKKA Békák
DKKA Ugrómókusok
2019.04.14 10:00
Dunaújvárosi Sárkányok U11
DKKA Tigrisek
2019.04.14 11:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.05.04 09:30
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2019.05.04 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
Kenguru Bajnokság Régiós Jamboree
2019.05.04 12:30
KASI “B”
DKKA Darazsak
2019.05.04 14:00
OSE Simbák
DKKA Darazsak
2019.05.05 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Tigrisek
2019.05.05 12:30
Atomerőmű-KSC Szekszárd
DKKA Békák
2019.05.05 14:00
Böjtös-Bau-Ricsilla
DKKA Békák
2019.05.05 14:00
DKKA Tigrisek
Várpalotai Párducok
Gyermek Bajnokság Alapszakasz
2018.10.06 10:00
DKKA Kenguruk
Atomerőmű SE
2018.10.06 10:00
Velencei Gézengúzok
DKKA Kenguruk
2018.10.06 10:00
DKKA Bikák
Várpalota Sárkányok U12
2018.10.06 10:00
DKKA Bikák
VUKE U12
2018.10.07 10:00
DKKA Titánok
Dunaújvárosi Sárkányok
2018.10.07 10:00
DKKA Rókák
Siófoki Kosársuli Egyesület
2018.10.07 12:30
DKKA Rókák
DKKA Titánok
2018.11.17 09:30
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2018.11.17 10:45
VUKE U12
DKKA Rókák
2018.11.17 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Kenguruk
2018.11.17 12:00
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2018.11.17 14:00
Várpalotai Gepárdok
DKKA Titánok
2018.11.17 15:15
DKKA Titánok
DKKA Bikák
2018.11.17 16:30
DKKA Bikák
Várpalotai Gepárdok
2018.12.09 09:30
DKKA Rókák
DKKA Bikák
2018.12.09 09:30
VUKE U12
DKKA Titánok
2018.12.09 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Kenguruk
2018.12.09 11:00
DKKA Rókák
Marcali Szürkefarkasok
2018.12.09 11:15
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2018.12.09 12:30
DKKA Bikák
Marcali Szürkefarkasok
2018.12.09 12:45
DKKA Titánok
Várpalota Sárkányok U12
2019.01.26 10:00
DKKA Kenguruk
Atomerőmű SE
2019.01.26 11:15
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2019.01.26 12:30
DKKA Kenguruk
DKKA Rókák
2019.01.27 10:45
Fűzfői AK
DKKA Bikák
2019.01.27 11:15
DKKA Titánok
Velencei Gézengúzok
2019.01.27 12:00
DKKA Bikák
VUKE U12
2019.01.27 12:30
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Titánok
2019.02.16 10:30
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.02.16 11:15
Várpalota Sárkányok U12
DKKA Bikák
2019.02.16 12:00
DKKA Rókák
KASI Kaposvári fiú “A”
2019.02.16 12:30
DKKA Bikák
Várpalotai Gepárdok
2019.02.17 10:30
DKKA Kenguruk
Kosárlabda Akadémia Pécs
2019.02.17 12:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Kenguruk
2019.02.17 14:00
DKKA Titánok
Marcali Szürkefarkasok
2019.02.17 16:30
VUKE U12
DKKA Titánok
2019.03.08 16:00
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.03.08 17:30
DKKA Rókák
Kozármisleny
2019.03.09 13:30
DKKA Kenguruk
PVSK Nemzeti Akadémia
2019.03.09 16:30
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2019.03.30 09:30
DKKA Bikák
Dunaújvárosi Sárkányok
2019.03.30 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Bikák
2019.03.31 10:00
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2019.03.31 12:30
DKKA Kenguruk
PVSK Nemzeti Akadémia
2019.03.31 13:00
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.03.31 14:45
DKKA Kenguruk
KASI Kaposvári fiú “A”
2019.04.27 13:00
DKKA Rókák
DVTK Akadémia
2019.04.27 17:30
DKKA Rókák
Soproni Akadémia Darazsak “A”
2019.04.28 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Kenguruk
2019.04.28 14:00
DKKA Kenguruk
Kosárlabda Akadémia Pécs
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Selejtező
2018.09.29 13:00
Kecskeméti KA U14/B
DKKA LU14/A
2018.09.29 17:00
DKKA LU14/A
DVTK ÉLKSK
2018.09.30 09:30
Gödi SE
DKKA LU14/A
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2018.10.27 09:30
DKKA LU14/B
Várpalotai Gepárdok
2018.10.27 13:00
DKKA LU14/B
Tatabánya KC
2018.10.28 10:00
DKKA LU14/A
Vasas Akadémia U14/B
2018.10.28 15:00
DVTK-ÉLKSK T
DKKA LU14/A
2018.11.24 10:00
DKKA LU14/A
Debreceni KA/A
2018.11.24 15:00
DVTK-ÉLKSK T
DKKA LU14/A
2018.12.15 13:30
Tatabánya KC
DKKA LU14/B
2018.12.15 17:30
Soproni Darazsak/B
DKKA LU14/B
2019.01.12 10:00
DKKA LU14/B
Tatabánya KC
2019.01.12 10:00
DKKA LU14/A
Török Flóris Törekvés SE
2019.01.12 15:00
Soproni Darazsak/B
DKKA LU14/B
2019.01.12 16:00
Vasas Akadémia
DKKA LU14/A
2019.03.02 10:00
VUKE
DKKA LU14/B
2019.03.02 15:00
DKKA LU14/B
Szombathelyi SI