Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2018-19

Kenguru Bajnokság Alapszakasz
2018.10.27 09:30
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2018.10.27 10:45
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ördögök
2018.10.27 12:30
DKKA Vezérek
DKKA Ugrómókusok
2018.10.27 13:45
DKKA Ugrómókusok
VUKE U11
2018.10.27 15:00
VUKE U11
DKKA Vezérek
2018.10.28 10:00
DKKA Békák
DKKA Tigrisek
2018.10.28 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.10.28 11:15
DKKA Tigrisek
Fűzfő AK
2018.10.28 11:15
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2018.10.28 12:30
Fűzfő AK
DKKA Békák
2018.11.22 17:45
DKKA Békák
DKKA Vezérek
2018.11.24 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2018.11.24 10:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.11.24 12:00
DKKA Ördögök
Atomerőmű SE
2018.11.25 09:25
DKKA Tigrisek
Várpalotai Sárkányok
2018.11.25 09:30
DKKA Ugrómókusok
Marcali Szürkefarkasok
2018.11.25 10:30
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2018.11.25 12:00
Velencei Vadkacsák
DKKA Ugrómókusok
2018.11.27 13:00
DKKA Vezérek
Pákozdi Kócsagok
2018.11.29 17:45
DKKA Békák
Pákozdi Kócsagok
2019.01.19 13:00
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2019.01.19 15:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.01.20 10:45
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.01.20 12:00
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.01.20 13:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.01.20 14:00
DKKA Vezérek
VUKE U11
2019.01.20 15:00
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2019.01.20 16:30
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
2019.02.10 09:30
DKKA Ugrómókusok
Pákozdi Kócsagok
2019.02.10 10:00
DKKA Darazsak
DKKA Békák
2019.02.10 11:15
DKKA Békák
Atomerőmű SE
2019.02.10 12:00
Várpalotai Párducok
DKKA Ugrómókusok
2019.02.10 13:15
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.02.10 14:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.02.10 15:15
Velencei Vízipókok
DKKA Tigrisek
2019.02.17 09:30
DKKA Ördögök
DKKA Vezérek
2019.02.17 10:45
DKKA Vezérek
Marcali Szürkefarkasok
2019.02.17 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
2019.03.02 14:00
Várpalotai Sárkányok
DKKA Tigrisek
2019.03.02 15:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.03.03 09:30
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.03.03 10:45
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2019.03.03 12:15
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.03.08 16:00
Atomerőmű SE
DKKA Vezérek
2019.03.10 16:30
DKKA Darazsak
Atomerőmű SE
2019.03.10 17:45
DKKA Vezérek
DKKA Darazsak
2019.03.23 09:30
DKKA Tigrisek
Fűzfő AK
2019.03.23 12:00
VUKE U11
DKKA Tigrisek
2019.03.24 09:30
DKKA Ugrómókusok
Velencei Vízipókok
2019.03.24 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.03.24 10:45
VUKE U11
DKKA Békák
2019.03.24 11:15
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2019.03.24 12:00
DKKA Békák
Kenguru Füred
2019.03.24 12:00
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ugrómókusok
2019.03.24 15:15
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Vezérek
2019.03.24 16:30
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 10:45
DKKA Vezérek
Atomerőmű SE
2019.04.13 11:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Békák
2019.04.13 12:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.04.13 12:15
DKKA Békák
DKKA Ugrómókusok
2019.04.14 10:00
Dunaújvárosi Sárkányok U11
DKKA Tigrisek
2019.04.14 11:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.05.04 09:30
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2019.05.04 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
Kenguru Bajnokság Régiós Jamboree
2019.05.04 12:30
KASI “B”
DKKA Darazsak
2019.05.04 14:00
OSE Simbák
DKKA Darazsak
2019.05.05 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Tigrisek
2019.05.05 12:30
Atomerőmű-KSC Szekszárd
DKKA Békák
2019.05.05 14:00
Böjtös-Bau-Ricsilla
DKKA Békák
2019.05.05 14:00
DKKA Tigrisek
Várpalotai Párducok
Gyermek Bajnokság Alapszakasz
2018.10.06 10:00
DKKA Kenguruk
Atomerőmű SE
2018.10.06 10:00
Velencei Gézengúzok
DKKA Kenguruk
2018.10.06 10:00
DKKA Bikák
Várpalota Sárkányok U12
2018.10.06 10:00
DKKA Bikák
VUKE U12
2018.10.07 10:00
DKKA Titánok
Dunaújvárosi Sárkányok
2018.10.07 10:00
DKKA Rókák
Siófoki Kosársuli Egyesület
2018.10.07 12:30
DKKA Rókák
DKKA Titánok
2018.11.17 09:30
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2018.11.17 10:45
VUKE U12
DKKA Rókák
2018.11.17 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Kenguruk
2018.11.17 12:00
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2018.11.17 14:00
Várpalotai Gepárdok
DKKA Titánok
2018.11.17 15:15
DKKA Titánok
DKKA Bikák
2018.11.17 16:30
DKKA Bikák
Várpalotai Gepárdok
2018.12.09 09:30
DKKA Rókák
DKKA Bikák
2018.12.09 09:30
VUKE U12
DKKA Titánok
2018.12.09 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Kenguruk
2018.12.09 11:00
DKKA Rókák
Marcali Szürkefarkasok
2018.12.09 11:15
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2018.12.09 12:30
DKKA Bikák
Marcali Szürkefarkasok
2018.12.09 12:45
DKKA Titánok
Várpalota Sárkányok U12
2019.01.26 10:00
DKKA Kenguruk
Atomerőmű SE
2019.01.26 11:15
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2019.01.26 12:30
DKKA Kenguruk
DKKA Rókák
2019.01.27 10:45
Fűzfői AK
DKKA Bikák
2019.01.27 11:15
DKKA Titánok
Velencei Gézengúzok
2019.01.27 12:00
DKKA Bikák
VUKE U12
2019.01.27 12:30
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Titánok
2019.02.16 10:30
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.02.16 11:15
Várpalota Sárkányok U12
DKKA Bikák
2019.02.16 12:00
DKKA Rókák
KASI Kaposvári fiú “A”
2019.02.16 12:30
DKKA Bikák
Várpalotai Gepárdok
2019.02.17 10:30
DKKA Kenguruk
Kosárlabda Akadémia Pécs
2019.02.17 12:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Kenguruk
2019.02.17 14:00
DKKA Titánok
Marcali Szürkefarkasok
2019.02.17 16:30
VUKE U12
DKKA Titánok
2019.03.08 16:00
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.03.08 17:30
DKKA Rókák
Kozármisleny
2019.03.09 13:30
DKKA Kenguruk
PVSK Nemzeti Akadémia
2019.03.09 16:30
DKKA Kenguruk
Velencei Gézengúzok
2019.03.30 09:30
DKKA Bikák
Dunaújvárosi Sárkányok
2019.03.30 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Bikák
2019.03.31 10:00
DKKA Rókák
Atomerőmű SE
2019.03.31 12:30
DKKA Kenguruk
PVSK Nemzeti Akadémia
2019.03.31 13:00
DKKA Rókák
PVSK Nemzeti Akadémia Lány “A”
2019.03.31 14:45
DKKA Kenguruk
KASI Kaposvári fiú “A”
2019.04.27 13:00
DKKA Rókák
DVTK Akadémia
2019.04.27 17:30
DKKA Rókák
Soproni Akadémia Darazsak “A”
2019.04.28 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia
DKKA Kenguruk
2019.04.28 14:00
DKKA Kenguruk
Kosárlabda Akadémia Pécs
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Selejtező
2018.09.29 13:00
Kecskeméti KA U14/B
DKKA LU14/A
2018.09.29 17:00
DKKA LU14/A
DVTK ÉLKSK
2018.09.30 09:30
Gödi SE
DKKA LU14/A
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2018.10.27 09:30
DKKA LU14/B
Várpalotai Gepárdok
2018.10.27 13:00
DKKA LU14/B
Tatabánya KC
2018.10.28 10:00
DKKA LU14/A
Vasas Akadémia U14/B
2018.10.28 15:00
DVTK-ÉLKSK T
DKKA LU14/A
2018.11.24 10:00
DKKA LU14/A
Debreceni KA/A
2018.11.24 15:00
DVTK-ÉLKSK T
DKKA LU14/A
2018.12.15 13:30
Tatabánya KC
DKKA LU14/B
2018.12.15 17:30
Soproni Darazsak/B
DKKA LU14/B
2019.01.12 10:00
DKKA LU14/B
Tatabánya KC
2019.01.12 10:00
DKKA LU14/A
Török Flóris Törekvés SE
2019.01.12 15:00
Soproni Darazsak/B
DKKA LU14/B
2019.01.12 16:00
Vasas Akadémia
DKKA LU14/A
2019.03.02 10:00
VUKE
DKKA LU14/B
2019.03.02 15:00
DKKA LU14/B
Szombathelyi SI
2019.03.23 12:45
DKKA LU14/A
Tapolcai Oroszlánok
2019.03.23 16:00
DKKA LU14/B
Ajka
2019.03.23 17:45
Soproni Darazsak/B
DKKA LU14/A
2019.03.23 18:00
Tatabánya KC
DKKA LU14/B
2019.04.13 10:00
DKKA LU14/A
Szombathelyi SI
2019.04.13 16:00
DKKA LU14/A
Soproni Darazsak/B
2019.04.14 10:00
Böjtös-Bau RICSILLA
DKKA LU14/B
2019.04.14 13:30
DKKA LU14/B
OSE Oroszlánykák
2019.05.04 10:00
Kanizsa DKK
DKKA LU14/A
2019.05.04 12:00
OSE Oroszlánykák
DKKA LU14/B
2019.05.04 14:00
DKKA LU14/A
Soproni Darazsak/B
2019.05.04 14:00
DKKA LU14/B
VUKE
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2018.09.16 10:00
Soproni KA U14/A
DKKA FU14/A
2018.09.16 12:00
DKKA FU14/C
VUKE “B”
2018.09.16 13:30
Körmendi Törpördögök
DKKA FU14/B
2018.09.16 15:00
Soproni Tigrisek U14/A
DKKA FU14/B
2018.09.16 15:00
Tapolcai Tigrisek
DKKA FU14/C
2018.09.16 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
2018.10.13 10:00
ZTE KK
DKKA FU14/B
2018.10.13 14:00
DKKA FU14/B
Győri KC
2018.10.14 10:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI
2018.10.14 14:00
OSE Lions
DKKA FU14/C
2018.10.14 14:00
DKKA FU14/A
Körmendi Törpördögök
2018.10.14 16:00
DKKA FU14/C
Alba Fehérvár – Sportopus
2018.11.17 10:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI
2018.11.17 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
2018.11.18 09:00
DKKA FU14/C
VUKE “A”
2018.11.18 12:00
DKKA FU14/B
Tatai SE
2018.11.18 13:00
Ifjú Sólymok
DKKA FU14/C
2018.11.18 14:00
Soproni Sportiskola U14/B
DKKA FU14/B
2018.12.08 11:00
DKKA FU14/B
VUKE “A”
2018.12.08 17:00
DKKA FU14/B
Győri KC
2018.12.09 10:00
DKKA FU14/A
OSE Lions
2018.12.09 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.01.12 11:00
DKKA FU14/A
Soproni KA U14/A
2019.01.12 11:15
DKKA FU14/A
Dombóvár KS
2019.01.12 17:00
DKKA FU14/A
Baja Bácska
2019.02.02 10:00
DKKA FU14/A
PVSK/A
2019.02.02 17:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI/A
2019.02.03 09:30
DKKA FU14/A
ZTE/A
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 10:00
VUKE “A”
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2019.02.03 11:00
Soproni Sportiskola U14/B
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 12:00
Soproni Sportiskola U14/B
DKKA FU14/B
2019.02.03 14:00
DKKA FU14/C
OSE Lions
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2019.02.03 15:00
ZTE KK
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 15:00
ZTE KK/B
DKKA FU14/B
2019.02.23 10:00
DKKA FU14/B
VUKE “A”
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.23 12:45
DKKA FU14/A
Kaposvár
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.23 14:00
Tatai SE
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.23 18:45
DKKA FU14/A
OSE Lions
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.24 11:00
Pápai KC
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.24 11:15
DKKA FU14/A
Dombóvár KS
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.24 15:00
DKKA FU14/C
MTE 1904
2019.03.16 09:30
DKKA FU14/C
Tatabányai Titánok
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.03.16 11:00
DKKA FU14/A
Soproni Tigrisek U14/A
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.03.16 11:30
VUKE “B”
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.03.16 17:00
DKKA FU14/A
Hódmezővásárhely
2019.03.17 11:15
DKKA FU14/A
Óbudai Kaszások
2019.04.06 10:00
DKKA FU14/A
Kaposvár
2019.04.06 15:00
DKKA FU14/A
Lehel Kosársuli
2019.04.07 10:00
DKKA FU14/A
Soproni Sportiskola
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.04.14 10:00
VUKE “B”
DKKA FU14/C
2019.04.14 14:00
DKKA FU14/C
MTE 1904
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.04.27 11:00
DKKA FU14/A
MAFC
2019.04.27 18:45
DKKA FU14/A
Szeged
2019.04.28 09:30
DKKA FU14/A
BP. Honvéd
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.04.28 09:30
Alba Fehérvár Sportopus
DKKA FU14/B
2019.04.28 13:30
DKKA FU14/B
VUKE “A”
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság "B" Döntő
2019.05.25 15:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI/A
2019.05.26 11:00
DKKA FU14/A
Paks
2019.05.27 13:30
DKKA FU14/A
MEAFC-Jezsuita
Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Selejtező
2018.09.15 12:45
BEAC “A”
DKKA LU16/A
2018.09.15 17:45
Debreceni KA
DKKA LU16/A
2018.09.16 09:30
DKKA LU16/A
KLKA “A”
Regionális Leány Kadett Bajnokság
2018.10.13 11:00
DKKA LU16/A
PVSK/B
2018.10.13 15:00
Zalaegerszegi KTE
DKKA LU16/A
2018.11.17 10:00
DKKA LU16/A
Kanizsa DKK
2018.11.17 12:00
DKKA LU16/B
Szombathelyi SI
2018.11.17 14:00
Tatabányai KC
DKKA LU16/B
2018.11.17 14:00
PVSK/B
DKKA LU16/A
2018.12.08 12:00
DKKA LU16/A
Zalaegerszegi KTE
2018.12.08 16:00
Kanizsa DKK
DKKA LU16/A
2018.12.09 12:00
DKKA LU16/B
Tapolcai Oroszlánok
2018.12.09 16:00
Szombathelyi SI
DKKA LU16/B
2019.01.20 10:00
DKKA LU16/A
DKKA LU16/B
2019.01.20 15:00
DKKA LU16/B
Szombathelyi SI
2019.01.20 16:30
DKKA LU16/A
Kanizsa DKK
2019.02.03 10:00
Tapolcai Oroszlánok
DKKA LU16/B
2019.02.03 12:00
DKKA LU16/B
Tatabányai KC
Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Rájátszás Alsóház
2019.02.15 10:00
DKKA LU16/A
Soproni Darazsak Akadémia
2019.02.21 17:00
DKKA LU16/A
PVSK NKA
2019.02.23 16:00
Zsíros Akadémia Kőbánya
DKKA LU16/A
Regionális Leány Kadett Bajnokság
2019.02.24 10:00
Tatabányai KC
DKKA LU16/B
2019.02.24 16:00
Tapolcai Oroszlánok
DKKA LU16/B
Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Rájátszás Alsóház
2019.03.20 16:00
DKKA LU16/A
Zsíros Akadémia Kőbánya
2019.03.22 16:00
PVSK NKA
DKKA LU16/A
2019.04.03 15:00
Soproni Darazsak Akadémia
DKKA LU16/A
Nemzeti Leány Kadett Bajnokság "B" Döntő
2019.05.10 13:00
DKKA LU16/A
BEAC “A”
2019.05.11 15:00
Török Flóris Törekvés SE
DKKA LU16/A
2019.05.12 13:00
DKKA LU16/A
PVSK NKA
Nemzeti Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság, selejtező
2018.09.29 12:45
Szombathelyi SI/A
DKKA FU16/A
2018.09.29 17:00
DKKA FU16/A
Vásárhelyi KS
2018.09.30 09:30
OSE Lions
DKKA FU16/A
Regionális Fiú Kadett Bajnokság
2018.10.10 16:00
Szombathelyi SI/B
DKKA FU16/A
2018.10.13 15:45
OSE Lions
DKKA FU16/A
2018.10.18 16:30
Pápai KC
DKKA FU16/B
2018.10.19 14:30
OSE Lions/B
DKKA FU16/B
2018.10.20 16:00
DKKA FU16/A
Szombathelyi SI/B
2018.10.24 18:00
Alba Fehérvár
DKKA FU16/B
2018.10.28 13:00
ZTE KK/B
DKKA FU16/A
2018.11.05 16:30
MTE
DKKA FU16/B
2018.11.07 15:00
DKKA FU16/A
Győri KC
2018.11.17 18:00
DKKA FU16/B
Tatai SE
2018.11.21 16:00
DKKA FU16/B
Szombathelyi SI/B
2018.11.22 19:50
Soproni SI/B
DKKA FU16/A
2018.11.24 15:00
Szombathelyi SI/B
DKKA FU16/A
2018.11.30 13:30
DKKA FU16/A
OSE Lions
2018.11.30 16:00
DKKA FU16/B
OSE Lions/B
2018.12.02 11:00
DKKA FU16/A
ZTE KK/B
2018.12.09 11:00
DKKA FU16/B
Alba Fehérvár
2018.12.13 15:00
Győri KC
DKKA FU16/A
2018.12.16 11:00
DKKA FU16/B
MTE
2019.01.05 15:00
DKKA FU16/A
Soproni Tigrisek
2019.01.09 16:00
DKKA FU16/A
Soproni SI/B
2019.01.11 16:00
DKKA FU16/B
Pápai KC
2019.01.12 11:00
Tatai SE
DKKA FU16/B
2019.01.16 17:30
Soproni Tigrisek
DKKA FU16/A
2019.02.24 18:00
Tatai SE
DKKA FU16/A
2019.02.28 17:00
DKKA FU16/A
Győri KC
2019.03.10 15:00
Soproni Tigrisek
DKKA FU16/B
2019.03.22 18:00
DKKA FU16/A
Szombathelyi SI/A
2019.03.31 17:00
DKKA FU16/A
Tatai SE
2019.04.10 18:30
OSE Lions
DKKA FU16/A
2019.04.13 15:30
ZTE KK/B
DKKA FU16/B
2019.04.18 17:00
Győri KC
DKKA FU16/A
2019.04.27 13:00
DKKA FU16/A
Soproni Tigrisek
2019.04.30 16:00
Szombathelyi SI/B
DKKA FU16/A
Regionális döntő
2019.06.01 11:00
DKKA FU16/A
Budaőrs
2019.06.01 17:00
MEAFC
DKKA FU16/A
2019.06.02 11:15
DKKA FU16/A
GYKSE Szekszárd
Regionális Leány Junior Bajnokság
2018.10.03 16:00
DKKA LU18
Kanizsai Vadmacskák SE
2018.10.10 15:00
Zalaegerszegi KTE
DKKA LU18
2018.10.17 17:45
Gyakorló DSE
DKKA LU18
2018.10.20 16:00
DKKA LU18
Szombathelyi SI
2018.10.26 17:45
PVSK Nemzeti KA
DKKA LU18
2018.11.09 15:00
DKKA LU18
Gyakorló DSE
2018.11.14 18:30
Kanizsai Vadmacskák SE
DKKA LU18
2018.11.23 16:00
DKKA LU18
Zalaegerszegi KTE
2018.11.28 16:00
Szombathelyi SI
DKKA LU18
2018.12.05 16:00
DKKA LU18
PVSK Nemzeti KA
Nemzeti Leány Junior Bajnokság Középház Zöld Csoport
2019.01.06 11:00
BEAC-ÚJBUDA KA/A
DKKA LU18
2019.01.12 14:00
DKKA LU18
Szolnoki MÁV Sportegyesület
2019.01.12 14:00
DKKA LU18
Szolnoki MÁV Sportegyesület
2019.01.23 19:00
Zsíros Akadémia
DKKA LU18
2019.02.02 11:00
DKKA LU18
BEAC-ÚJBUDA KA/A
2019.02.10 14:00
Szolnoki MÁV Sportegyesület
DKKA LU18
2019.02.17 15:00
DKKA LU18
Zsíros Akadémia
Nemzeti Leány Junior Bajnokság "B" Döntő
2019.03.07 17:00
DKKA LU18
MTK Budapest
2019.03.09 17:00
DKKA LU18
Nyíregyházi Kosársuli
2019.03.10 17:00
Soproni Darazsak Akadémia
DKKA LU18
Regionális Fiú Junior Bajnokság
2018.10.28 16:00
OSE Lions
DKKA FU18
2018.11.08 17:00
Győri KC
DKKA FU18
2018.11.14 16:30
DKKA FU18
Ajka
2018.11.21 19:30
Soproni Sportiskola/B
DKKA FU18
2018.12.01 15:00
DKKA FU18
Falco
2018.12.09 16:00
DKKA FU18
OSE Lions
2018.12.12 17:00
DKKA FU18
VUKE
2018.12.16 17:00
DKKA FU18
Győri KC
2018.12.19 15:00
DKKA FU18
Pápai KC
2018.12.19 16:30
Pápai KC
DKKA FU18
2018.12.22 11:00
Ajka
DKKA FU18
2018.12.22 16:00
DKKA FU18
Ajka
2019.01.03 19:20
VUKE
DKKA FU18
2019.01.09 13:00
DKKA FU18
Soproni Sportiskola/B
2019.02.06 18:00
Zalakerámia ZTE KK
DKKA FU18
2019.02.08 18:00
Soproni Tigrisek
DKKA FU18
2019.02.15 18:30
VUKE
DKKA FU18
2019.03.02 15:00
DKKA FU18
Soproni Tigrisek
2019.03.08 16:00
DKKA FU18
Zalakerámia ZTE KK
2019.03.20 17:30
DKKA FU18
VUKE
2019.03.28 17:00
OSE Lions
DKKA FU18
Női Amatőr Bajnokság Alapszakasz
2018.09.30 16:00
DKKA Amatőr Női
BKG DSE
2018.10.07 15:45
Aluinvent DVTK Miskolc U23
DKKA Amatőr Női
2018.10.14 15:00
DKKA Amatőr Női
Nyíregyházi Kosársuli
2018.10.28 15:00
DKKA Amatőr Női
DEAC DSI
2018.11.03 13:00
Ajka
DKKA Amatőr Női
2018.11.11 15:00
DKKA Amatőr Női
PINKK SE
2018.11.25 15:00
DKKA Amatőr Női
Tatabányai Kosárlabda Club
2018.12.01 16:00
ELTE BEAC Újbuda
DKKA Amatőr Női
2018.12.09 14:00
PEAC Pécs Pingvinek
DKKA Amatőr Női
2018.12.19 16:00
DKKA Amatőr Női
Csata Diáksport Egyesület
2019.01.06 17:00
Kecskeméti Kosárlabda Club
DKKA Amatőr Női
2019.01.11 18:45
TFSE
DKKA Amatőr Női
2019.01.27 15:00
DKKA Amatőr Női
Vasas Akadémia
2019.02.01 18:00
BKG DSE
DKKA Amatőr Női
2019.02.09 15:00
DKKA Amatőr Női
Aluinvent DVTK Miskolc U23
2019.02.16 16:00
Nyíregyházi Kosársuli
DKKA Amatőr Női
2019.03.03 16:00
DEAC DSI
DKKA Amatőr Női
2019.03.13 16:00
DKKA Amatőr Női
Ajka
2019.03.23 15:00
PINKK SE
DKKA Amatőr Női
2019.03.30 16:00
Tatabányai Kosárlabda Club
DKKA Amatőr Női
2019.04.14 15:00
DKKA Amatőr Női
PEAC Pécs Pingvinek
2019.04.21 13:00
Csata Diáksport Egyesület
DKKA Amatőr Női
2019.04.23 15:00
DKKA Amatőr Női
TFSE
2019.04.25 18:00
DKKA Amatőr Női
ELTE BEAC Újbuda
2019.04.28 15:00
DKKA Amatőr Női
Kecskeméti Kosárlabda Club
2019.05.11 18:00
Vasas Akadémia
DKKA Amatőr Női