Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 2. hét mérkőzései
(2018.01.08-2017.01.14)

2018.01.10, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár „B” – OSE Lions (U16/B)

2018.01.10, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
18.00- Alba Fehérvár – BKG Prima SE

2018.01.12, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (U20/A)

2018.01.12, péntek – Miskolc (Leány Kiemelt Junior Bajnokság, rájátszás)
16.30- DVTK Akadémia – Dávid Kornél KA (U18/A)

2018.01.12, péntek – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
19.45- Soproni SI „B” – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.01.13, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
12.30- Alba Fehérvár „A” – Szombathelyi SI KA „A” (U16/A)

2018.01.13, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár „C” – Győri KC (U16/C)

2018.01.13, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 4. ford. „A” csoport)
10.00- DKKA Darazsak – DKKA Rókák
11.15- DKKA Rókák – VUKE-Veszprém (fiú)
12.30- VUKE-Veszprém (fiú) – DKKA Darazsak

2018.01.13-14, szombat-vasárnap – Baja (Leány Serdülő Bajn., selejtező 1. kör)
01.13. szombat
11.00- Nyíregyházi Kosársuli – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- KSC Szekszárd – Bajai NKK
17.00- Bajai NKK – Nyíregyházi Kosársuli
18.45- KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

01.14. vasárnap
9.30- Nyíregyházi Kosársuli – KSC Szekszárd
11.15- Dávid Kornél KA „A” – Bajai NKK (U14/A)

2018.01.14, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
13.00- Dávid Kornél KA – BKG DSE

2018.01.14, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
16.00- Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely

2018.01.14, vasárnap – VVSI tornaterem (U12 Bajn., 4. ford. „B” és „E” csoport)
10.00- Velencei Gézengúzok – Pápai KC
11.15- DKKA Bikák – Velencei Gézengúzok
12.30- Pápai KC – DKKA Bikák

14.00- Dunaújvárosi Sárkányok – Velencei Csukák
15.15- VUKE-Veszprém (lány) – Pusztaszabolcsi Tigrisek
16.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.01.14, vasárnap – Várpalota (U12 Bajn., 4. ford. „D” csoport)
10.30- Várpalotai Sárkányok – Várpalotai Gepárdok
11.45- Várpalotai Gepárdok – DKKA Titánok
13.00- DKKA Titánok – Várpalotai Sárkányok

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük