Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

3. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 3. hét mérkőzései
(2018.01.15-2017.01.21)

2018.01.15, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Női Bajnokság)
19.10- Old Girls – DKKA (U16-18/B)

2018.01.15, hétfő – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.10- Vadmalacok – Alba Fehérvár (U20/B)

2018.01.16, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.10- Tech-lingua – Alba Fehérvár (U20/B)

2018.01.19, péntek – Sopron (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni SI „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2018.01.19, péntek – Dunaújváros (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.10- Dunaújvárosi Sárkányok – DKKA (U16-18/B)

2018.01.20, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „D” és „B” csoport)
10.00- DKKA Csigák – Várpalotai Gepárdok
11.15- Várpalotai Gepárdok – DKKA Gepárdok
12.30- DKKA Gepárdok – DKKA Csigák

14.00- DKKA Ugrómókusok – Velencei Vadkacsák
15.15- Velencei Vadkacsák – VUKE-Veszprém „A”
16.30- VUKE-Veszprém „A” – DKKA Ugrómókusok

2018.01.20, szombat – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „F” csoport)
13.00- DKKA Nyuszik – Kenguru Füred
14.15- DKKA Tigrisek – FAK Balatoni Polipok
15.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
16.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.01.20, szombat – Marcali (U11 Bajn., 4. ford. „C” csoport)
10.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Vadmacskák
11.15- DKKA Vadmacskák – DKKA Vezérek
12.30- DKKA Vezérek – Marcali Szürkefarkasok

2018.01.20, szombat – Budapest (Leány Kiemelt Junior Bajnokság)
13.30- BEAC Újbuda KA „A” – Dávid Kornél KA (U18/A)

2018.01.20, szombat – Debrecen (Fiú U20 Bajnokság)
19.15- DEAC – Alba Fehérvár (U20/A)

2018.01.21, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Regionális Kadett Bajnokság)
11.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA (U16/A)
14.00- Kanizsai Vadmacskák SE – Zalaegerszegi KTE
17.00- Dávid Kornél KA – Kanizsai Vadmacskák SE (U16/A)

2018.01.21, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
15.00- Alba Fehérvár – Motax KC Pápa

2018.01.21, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 4. ford. „A” csoport)
10.00- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök
11.15- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE
12.30- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk

2018.01.21, vasárnap – Dunaújváros (U11 Bajn., 4. ford. „E” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – Pákozdi Kócsagok
11.15- Pákozdi Kócsagok – Várpalotai Sárkányok
12.30- Várpalotai Sárkányok – Újvárosi Szelek

2018.01.21, vasárnap – Pécs (Női Amatőr Bajnokság)
13.00- PEAC-Pécs Pingvinek – Dávid Kornél KA

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük