Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

5. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 5. hét mérkőzései
(2018.01.29-2017.02.04)

2018.01.30, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (U12 Bajn., 5. ford. felsőház „A” csoport)
18.00- DKKA Darazsak – Atom City-Atomerőmű SE

2018.01.30, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.40- DKKA – Várpalota KK (U16-U18/B)

2018.01.30, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.40- Alba Fehérvár – Vasöntöde (U20/B)

2018.01.31, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
18.00- Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia (U18/A)

2018.01.31, szerda – Budapest (Férfi NBI/B.)
18.30- Óbudai Kaszások – Alba Fehérvár

2018.02.02, péntek – Pécs (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
16.30- Pécsi VSK „A” – Dávid Kornél KA (U16/A)

2018.02.03, szombat – Kecskemét (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
13.00- Kecskeméti KC – Dávid Kornél KA (U18/A)

2018.02.03, szombat – Szolnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.15- Szolnoki Olaj KK – Alba Fehérvár (U20/A)

2018.02.03, szombat – Pécs (U12 Bajn., 5. ford. felsőház „B” csoport)
14.00- VUKE-Veszprém – PVSK Panthers U12/A
15.30- DKKA Rókák – VUKE-Veszprém
17.00- PVSK Panthers U12/A – DKKA Rókák

2018.02.03, szombat – Siófok (U12 Bajn., 5. ford. alsóház „B” csoport)
9.30- Balatoni Polipok – Siófoki Kosársuli Egyesület
10.45- DKKA Titánok – Balatoni Polipok
12.00- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Titánok

2018.02.03, szombat – Veszprém (U12 Bajn., 5. ford. alsóház „D” csoport)
10.00- VUKE-Veszprém (lány) – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Velencei Csukák
12.30- Velencei Csukák – VUKE-Veszprém (lány)

2018.02.04, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság, rájátszás)
19.30- Alba Fehérvár – Debreceni KA-DSI (U18/A)

2018.02.04, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 5. ford. alsóház „A” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Pápai Kosárlabda Club
11.15- Pápai Kosárlabda Club – Marcali Szürkefarkasok
12.30- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Bikák

2018.02.04, vasárnap – Pécs (Női Amatőr Bajnokság)
16.00- Fonti Trans-Petőfi SE – Dávid Kornél KA

2018.02.04, vasárnap – Kozármisleny (U12 Bajn., 5. ford. felsőház „C” csoport)
9.00- Kozármisleny SE – KSC Szekszárd
10.30- KSC Szekszárd – Velencei Gézengúzok
12.00- Velencei Gézengúzok – Kozármisleny SE

2018.02.04, vasárnap – Kozármisleny (U12 Bajn., 5. ford. felsőház „A” csoport)
15.30- KA Pécs – DKKA Darazsak 

2018.02.01-04, csütörtök-vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (U16 Szent István Kupa)
02.01. csütörtök
12.00- Magyar Válogatott U16 – Andolu FS
14.15- Alba Fehérvár – Megavizura (U16/A)
16.30- Real Madrid – Bayern München
18.15- Megnyitó
18.45- FC Barcelona – Alba Berlin

02.02. péntek
12.00- Alba Berlin – Alba Fehérvár (U16/A)
14.15- Bayern München – Magyar Válogatott U16
16.30- Megavizura – FC Barcelona
18.45- Andolu FS – Real Madrid

02.03. szombat
12.00- Alba Berlin – Megavizura
14.15- Bayern München – Andolu FS
16.30- Alba Fehérvár – FC Barcelona (U16/A)
18.15- Zsákolóverseny
19.15- Magyar Válogatott U16 – Real Madrid

02.04. vasárnap
10.00- A4 – B4
12.15- B3 – A3
14.30- A2 – B2
16.45- B1 – A1
18.30- Eredményhirdetés

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük