Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

6. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 6. hét mérkőzései
(2018.02.05-2017.02.11)

2018.02.06, kedd – Budapest (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság, rájátszás)
18.00- Budapesti Honvéd – Alba Fehérvár

2018.02.07, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „B” – Zalakerámia ZTE KK „A” (U16/B)

2018.02.08, csütörtök – MKOSZ terem (Leány Kiemelt Junior Bajnokság, rájátszás)
16.00- Dávid Kornél KA – DVTK Akadémia (U18/A)

2018.02.09, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – KTE-Duna Aszfalt (U20/A)

2018.02.09, péntek – Szombathely (U14 fiú edzőmérkőzés)
15.00- Szombathelyi KA – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2018.02.10-11, szombat-vasárnap – Zalakaros (Leány Serdülő Bajnokság)
02.10. szombat
11.00- Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- Pécsi VSK „A” – DVTK Akadémia „A”
17.00- DVTK Akadémia „A” – Kanizsa DKK
18.45- Pécsi VSK „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

02.11. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA „A” – DVTK Akadémia „A” (U14/A)
11.15- Kanizsa DKK – Pécsi VSK „A”

2018.02.10, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „A” csoport)
9.30- DKKA Ördögök – DKKA Kenguruk
10.45- DKKA Kenguruk – Velencei Vadkacsák
12.00- Velencei Vadkacsák – DKKA Ördögök

2018.02.11, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA – Bajai NKK

2018.02.11, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „C” és „F” csoport)
9.30- VUKE-Veszprém „A” – DKKA Vezérek
10.45- DKKA Vezérek – DKKA Gepárdok
12.00- DKKA Gepárdok – VUKE-Veszprém „A”

13.30- Pákozdi Kócsagok – Várpalotai Párducok
14.45- DKKA Tigrisek – Kenguru Füred
16.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
17.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.02.11, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 5. ford. „D” csoport)
09.30- DKKA Vadmacskák – DKKA Csigák
10.45- DKKA Csigák – Újvárosi Szelek
12.00- Újvárosi Szelek – DKKA Vadmacskák

2018.02.11, vasárnap – Zalaegerszeg (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Zalakerámia ZTE KK „A” – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.02.11, vasárnap – Zalaegerszeg (Leány Regionális Serdülő Bajnokság)
11.00- Zalaegerszegi KTE – Soproni Darazsak Akadémia „B”
13.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
15.00- Dávid Kornél KA „B” – Zalaegerszegi KTE (U14/B)

2018.02.11, vasárnap – Várpalota (U11 Bajn., 5. ford. „E” csoport)
9.00- Várpalotai Gepárdok – DKKA Nyuszik
10.15- Várpalotai Sárkányok – FAK Balatoni Polipok
11.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
12.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.02.11, vasárnap – Budapest (U14 fiú edzőmérkőzés)
9.00- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
10.45- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

2018.02.08-11, csütörtök-vasárnap – Léva (EYBL U20 CE region Group „B”)
02.08. csütörtök
17.00- Gortat selection „A” – SBK Junior Levice

02.09. péntek
9.30- Povazska Bystrica – Lido di Roma Basket
11.30- TTU BA – Gortat selection „B”
13.30- Alba Fehérvár – BDSE-Graphax (U20/A)
15.30- KK Grosuplje – Gortat selection „A”
18.00- Lido di Roma Basket – SBK Junior Levice
20.00- TTU BA – Povazska Bystrica

02.10. szombat
9.30- Gortat selection „B” – Alba Fehérvár (U20/A)
11.30- TTU BA – KK Grosuplje
13.30- Povazska Bystrica – Gortat selection „A”
15.30- BDSE-Graphax – Gortat selection „B”
17.30- Lido di Roma Basket – Alba Fehérvár (U20/A)
19.30- SBK Junior Levice – KK Grosuplje

02.11. vasárnap
9.00- BDSE-Graphax – TTU BA
11.00- KK Grosuplje – Lido di Roma Basket
13.00- Gortat selection „B” – Povazska Bystrica
15.00- Alba Fehérvár – Gortat selection „A” (U20/A)
17.00- SBK Junior Levice – BDSE-Graphax

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük