Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

7. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 7. hét mérkőzései
(2018.02.12-2017.02.18)

2018.02.12, hétfő – MKOSZ terem (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
16.00- Dávid Kornél KA – Kecskeméti KC (U18/A)

2018.02.12, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.10- Alba Fehérvár – Dunaújvárosi Sárkányok (U20/B)

2018.02.14, szerda – MKOSZ terem (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
16.00- Dávid Kornél KA – BEAC Újbuda KA/A (U18/A)

2018.02.14, szerda – Sopron (Férfi NBI/B.)
19.30- Sopron KC SI – Alba Fehérvár

2018.02.16, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (U9 Farsangi Kupa)
15.30- Velencei Vízipókok – Dávid Kornél KA Lányok
16.30- Dávid Kornél KA Fiúk – Várpalota KK
17.30- 3. helyért
18.30- 1. helyért
19.15- Eredményhirdetés

2018.02.17, szombat – Budapest (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
16.00- Vasas Akadémia – Dávid Kornél KA (U18/A)

2018.02.17, szombat – Veszprém (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 2. forduló)
10.00- Tatai SE – VUKE-Veszprém „B”
12.00- Dávid Kornél KA „C” – OSE Lions „B” (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.02.17, szombat – Celldömölk (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 2. forduló)
9.00- Pápai KC – Celldömölki Titánok
10.45- Alba Fehérvár-Soportopus – MTE 1904
12.30- 3. helyért
14.15- Döntő

2018.02.18, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság, alsóház)
14.00- Dávid Kornél KA – Török Flóris-Törekvés SE

2018.02.18, vasárnap – Szolnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság, felsőház)
11.00- Szolnoki Sportcentrum „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2018.02.18, vasárnap – Pécs (Női Amatőr Bajnokság)
16.00- PINKK SE – Dávid Kornél KA

2018.02.18, vasárnap – Paks (U11 Bajn., 5. ford. „B” csoport)
12.00- Atomerőmű SE – DKKA Ugrómókusok
13.15- DKKA Ugrómókusok – Marcali Szürkefarkasok
14.30- Marcali Szürkefarkasok – Atomerőmű SE

2018.02.17-18, szombat-vasárnap – Pécs (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 3. forduló)
02.17. szombat
11.00- KA Pécs „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- Zalakerámia ZTE KK „A” – Vasas Akadémia „B”
17.00- Vasas Akadémia „B” – KA Pécs „A”
18.45- Zalakerámia ZTE KK „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

02.18. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „B” (U14/A)
11.15- KA Pécs „A” – Zalakerámia ZTE KK „A”

2018.02.17-18, szombat-vasárnap – Kaposvár (Fiú Serdülő Bajnokság, főtábla 3. forduló)
02.17. szombat
11.00- Bajai Bácska FKE – Kaposvári KK „A”
12.45- Dávid Kornél KA „B” – Paksi Harcosok-Atomerőmű SE (U14/B)
16.00- Paksi Harcosok-Atomerőmű SE – Bajai Bácska FKE
17.45- Dávid Kornél KA „B” – Kaposvári KK „A” (U14/B)

02.18. vasárnap
10.00- Kaposvári KK „A” – Paksi Harcosok-Atomerőmű SE
11.45- Bajai Bácska FKE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

2018.02.17-18, szombat-vasárnap – Dunaújváros (Süni Kupa)
02.17. szombat
9.00- Újvárosi Szelek – Dunaújváros Sárkányok
10.15- BLF Kenguruk – Újvárosi Szelek
11.30- Dunaújvárosi Sárkányok – BLF Kenguruk
12.45- Gödi Sasok – Gödöllői SK
14.00- Gödöllői SK – Dávid Kornél KA (U12 Rókák)
15.15- Dávid Kornél KA – Gödi Sasok (U12 Rókák)

02.18. vasárnap
9.00- 5. helyért
10.20- 3. helyért
11.40- Döntő

Leave a Reply

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com