Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

8. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 8. hét mérkőzései
(2018.02.19-2017.02.25)

2018.02.20, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.10- Fehérvár Express – Alba Fehérvár (U20/B)

2018.02.20, kedd – Nyíregyháza (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
18.30- Nyíregyházi Sportcentrum/A – Alba Fehérvár (U18/A)

2018.02.21, szerda – Tóparti Gimn. (U14 lány edzőmérkőzés)
15.45- Dávid Kornél KA  Vasas Akadémia (U14/A)

2018.02.21, szerda – Debrecen (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
14.00- Debreceni KA – Alba Fehérvár (U18/A)

2018.02.22, csütörtök – Sopron (Leány Junior Bajnokság, keresztjáték)
16.00- Soproni Darazsak Akadémia – Dávid Kornél KA (U18/A)

2018.02.23, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Kiss Lenke KS (U16/A)

2018.02.24, szombat – MKOSZ terem (U12 Bajn., 6. ford. felsőház „A” és „C” csoport)
10.00- DKKA Darazsak – Atom City-ASE
11.30- Atom City-ASE – PVSK-Panthers U12/A
13.00- PVSK-Panthers U12/A – DKKA Darazsak

14.30- Velencei Gézengúzok – Kozármisleny SE
16.00- Kozármisleny SE – VUKE-Veszprém
17.30- VUKE-Veszprém – Velencei Gézengúzok

2018.02.24, szombat – MKOSZ terem (U16 fiú edzőmérkőzés)
19.30- Alba Fehérvár – Szolnoki Sportcentrum (U16/B)

2018.02.24, szombat – Várpalota (U12 Bajn., 6. ford. alsóház „C” csoport)
15.00- Várpalotai Gepárdok – VUKE-Veszprém (lány)
16.15- VUKE-Veszprém (lány) – DKKA Titánok
17.30- DKKA Titánok – Várpalotai Gepárdok

2018.02.25, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (U16 fiú edzőmérkőzés)
10.30- Szolnoki Sportcentrum – Alba Fehérvár (U16/B)

2018.02.25, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
13.00- Dávid Kornél KA – Vasas Akadémia II.

2018.02.25, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
16.00- Alba Fehérvár – SMAFC

2018.02.25, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 6. ford. alsóház „A” csoport)
10.00- DKKA Bikák – Pápai Kosárlabda Club
11.15- Pápai Kosárlabda Club – Siófoki Kosársuli Egyesület
12.30- Siófoki Kosársuli Egyesület – DKKA Bikák

2018.02.25, vasárnap – Szekszárd (U12 Bajn., 6. ford. felsőház „B” csoport)
10.00- KA Pécs Fiú „A” – KSC Szekszárd
11.30- DKKA Rókák – KA Pécs Fiú „A”
13.00- KSC Szekszárd – DKKA Rókák

2018.02.25, vasárnap – Dunaújváros (U12 Bajn., 6. ford. alsóház „D” csoport)
10.00- Dunaújvárosi Sárkányok – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Pusztaszabolcsi Tigrisek – Velencei Csukák
12.30- Velencei Csukák – Dunaújvárosi Sárkányok

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük