Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

9. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 9. hét mérkőzései
(2018.02.26-2017.03.04)

2018.02.26, hétfő – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Junior Bajnokság, keresztjáték)
15.30- Dávid Kornél KA – Soproni Darazsak Akadémia (U18/A)

2018.02.27, kedd – MKOSZ terem (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
20.10- Alba Fehérvár – Ősfehérvár KC (U20/B)

2018.02.27, kedd – Szeged (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
17.00- SZEDEÁK/A – Alba Fehérvár (U18/A)

2018.02.28, szerda – Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.15- SZOKA – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.03.01, csütörtök – Debrecen (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
16.30- Debreceni KA – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2018.03.01, csütörtök – Pápa (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Pápai KC – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2018.03.02, péntek – Salgótarján (Férfi NBI/B.)
18.00- Salgótarjáni KSE – Alba Fehérvár

2018.03.03, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
13.00- Alba Fehérvár „B” – Soproni Tigrisek (U16/B)

2018.03.03, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár – Pécsi VSK-Veolia (U20/A)

2018.03.03-04, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Serdülő Bajn., Főtábla)
03.03. szombat
11.00- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- Soproni Darazsak Akadémia „A” – BEAC Újbuda KA „A”
17.00- BEAC Újbuda KA „A” – Zsíros Akadémia Kőbánya
18.45- Soproni Darazsak Akadémia „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A) 

03.04. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA „A” – BEAC Újbuda KA „A” (U14/A)
11.15- Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Darazsak Akadémia „A”

2018.03.03, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 6. ford. „C” és „A” csoport)
9.30- DKKA Ugrómókusok – DKKA Vezérek
10.45- DKKA Vezérek – DKKA Csigák
12.00- DKKA Csigák – DKKA Ugrómókusok

13.30- DKKA Kenguruk – DKKA Ördögök
14.45- DKKA Ördögök – Atomerőmű SE
16.00- Atomerőmű SE – DKKA Kenguruk

2018.03.03, szombat – Tapolca (Leány Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Tapolcai Oroszlánok – Zalaegerszegi KTE
12.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
14.00- Dávid Kornél KA „B” – Tapolcai Oroszlánok (U14/B)

2018.03.03, szombat – Dunaújváros (U11 Bajn., 6. ford. „E” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – Pákozdi Kócsagok
11.15- Várpalotai Sárkányok – FAK Balatoni Polipok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.03.04, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 6. ford. „F” és „B” csoport)
09.30- DKKA Nyuszik – Várpalotai Párducok
10.45- Kenguru Füred – DKKA Tigrisek
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

14.45- Velencei Vadkacsák – Marcali Szürkefarkasok
16.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Gepárdok
17.15- DKKA Gepárdok – Velencei Vadkacsák

2018.03.04, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – SZEDEÁK/A (U18/A)

2018.03.04, vasárnap – Várpalota (U11 Bajn., 6. ford. „D” csoport)
14.30- VUKE-Veszprém „A” – DKKA Vadmacskák
15.15- DKKA Vadmacskák – Várpalotai Gepárdok
16.30- Várpalotai Gepárdok – VUKE-Veszprém „A”

2018.03.03-04, szombat-vasárnap – Kecskemét (U14 fiú nemzetközi torna)
03.03. szombat
10.00 Mercedes KA/A – Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia (U14/A)
11.45 Megnyitó
12.00 Partizan Belgrad – Szolnok
16.00 Győztes – Győztes
18.00 Vesztes – Vesztes

10.00 Mercedes KA/MathiÁsz – Vasas
11.45 Megnyitó
12.00 Pécs – Cibona Zagreb
16.00 Győztes – Győztes
18.00 Vesztes – Vesztes

03.04. vasárnap
9.00 A csoport 4. helyezett – B csoport 3. helyezett
10.30 A csoport 2. helyezett – B csoport 1. helyezett
14.00 Vesztes – Vesztes 7.-8. helyért
16.00 Vesztes – Vesztes 3.-4. helyért

9.00 A csoport 3. helyezett – B csoport 4. helyezett
10.30 A csoport 1. helyezett – B csoport 2. helyezett
14.00 Győztes – Győztes 5.-6. helyért
16.00 Győztes – Győztes 1.-2. helyért
17.45 Eredményhirdetés

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com