Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

10. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 10. hét mérkőzései
(2018.03.05-2017.03.11)

2018.03.07, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – Szolnoki Sportcentrum „A” (U16/A)

2018.03.08, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár „C” – Ajka (U16/C)

2018.03.09, péntek – Tiszaújváros (Férfi NBI/B.)
18.00- Tiszaújvárosi Phoenix KK – Alba Fehérvár

2018.03.09, péntek – Várpalota (Fejér Megyei Férfi Bajnokság)
19.45- Várpalota KK – Alba Fehérvár (U20/B)

2018.03.10, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Atomerőmű SE (U20/A)

2018.03.10, szombat – Zalaegerszeg (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.30- ZTE KK – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.03.10-11, szombat-vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Serdülő Bajn., Főtábla)
03.10. szombat
15.00- Békéscsabai KK – Kiss Lenke KS
16.45- Dávid Kornél KA „A” – Kaposvári KK „A” (U14/A)

03.11. vasárnap
9.30- Kiss Lenke KS – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
11.15- Békéscsabai KK – Kaposvári KK „A”
15.30- Dávid Kornél KA „A” – Békéscsabai KK (U14/A)
17.15- Kaposvári KK „A” – Kiss Lenke KS

2018.03.11, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
11.00- Alba Fehérvár „A” – Vasas Akadémia „A” (U16/A)

2018.03.11, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.00- Alba Fehérvár – Budapesti Honvéd „A” (U18/A)

2018.03.11, vasárnap – Tapolca (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Soproni SI „B” – Tapolcai Sziklák
12.00- Szombathelyi SI KA „B” – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.03.11, vasárnap – Oroszlány (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság)
10.30- OSE Lions „B” – MTE 1904
12.30- Alba Fehérvár-Sportopus – Pápai KC
14.30- 3. helyért
16.30- Döntő

2018.03.10-11, szombat-vasárnap – Miskolc (Fiú Serdülő Bajn., Főtábla)
03.10. szombat
11.00- MEAFC-Jezsuita – Kecskeméti KA „B”
12.45- Vasas Akadémia „B” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
17.00- Dávid Kornél KA „B” – MEAFC-Jezsuita (U14/B)
18.45- Vasas Akadémia „B” – Kecskeméti KA „B”

03.11. vasárnap
9.30- Kecskeméti KA „B” – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
11.15- MEAFC-Jezsuita – Vasas Akadémia „B”

2018.03.09-11, péntek-vasárnap – Budapest (Leány Junior Bajnokság, „B” Döntő)
03.09. péntek
11.00- Szolnoki MÁV SE – Gyakorló DSE (I.)
13.00- Debreceni KA – Zalaegerszegi KTE (II.)
15.00- Dávid Kornél KA – Nyíregyházi Kosársuli (III.) (U18/A)
17.00- MTK Budapest – Török Flóris-Törekvés SE (IV.)

03.10. szombat
9.00- I. vesztese – II. vesztese (A)
11.00- III. vesztese – IV. vesztese (B)
13.00- I. győztese – II. győztese (C)
15.00- III. győztese – IV. győztese (D)

03.11. vasárnap
9.00- „A” vesztese – „B” vesztese (15. helyért)
11.00- „A” győztese – „B” győztese (13. helyért)
13.00- „C” vesztese – „D” vesztese (11. helyért)
15.00- „C” győztese – „D” győztese (9. helyért)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük