Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

12. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 12. hét mérkőzései
(2018.03.19-2017.03.25)

2018.03.20, kedd – Budapest (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
17.45- Zsíros Akadémia Kőbánya – Dávid Kornél KA (U16/A)

2018.03.21, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú U20 Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – MAFC (U20/A)

2018.03.21, szerda – Miskolc (Női Amatőr Bajnokság, rájátszás)
17.00- Aluinvent DVTK Miskolc – Dávid Kornél KA

2018.03.22, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Junior Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár – Nyíregyházi Sportcentrum „A” (U18/A)

2018.03.22, csütörtök – Oroszlány (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- OSE Lions „A” – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.03.23, péntek – Baja (Férfi NBI/B.)
18.00- Bajai Bácska FKE – Alba Fehérvár

2018.03.23, péntek – Budapest (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
19.00.- Kiss Lenke KS – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2018.03.24, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „C” csoport)
9.30- Várpalotai Sárkányok – DKKA Titánok
10.45- Dunaújvárosi Sárkányok – Várpalotai Sárkányok
12.00- DKKA Titánok – Dunaújvárosi Sárkányok

2018.03.24, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (U12 Bajn., 7. ford. felsőház „C” csoport)
14.00- DKKA Rókák – VUKE-Veszprém
15.30- VUKE-Veszprém – Velencei Gézengúzok
17.00- Velencei Gézengúzok – DKKA Rókák

2018.03.24, szombat – Körmend (Fiú U20 Bajnokság)
15.00- Egis Körmend – Alba Fehérvár (U20/A)

2018.03.24, szombat – Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.00- Ifjú Sólymok – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2018.03.24, szombat – Siófok (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „A” csoport)
9.30- DKKA Bikák – Siófoki Kosársuli Egyesület
10.45- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Bikák
12.00- Siófoki Kosársuli Egyesület – Marcali Szürkefarkasok

2018.03.25, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Reg. Serdülő Bajn., 3. ford.)
10.00- Dávid Kornél KA „B” – Soproni Darazsak Akadémia „B” (U14/B)
12.00- Soproni Darazsak Akadémia „B” – Zalaegerszegi KTE
14.00- Zalaegerszegi KTE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

2018.03.25, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
16.00- Alba Fehérvár „C” – Ifjú Sólymok (U16/C)

2018.03.25, vasárnap – Paks (U12 Bajn., 7. ford. felsőház „A” csoport)
10.00- Atom City-ASE – KA Pécs Fiú „A”
11.30- KA Pécs Fiú „A” – DKKA Darazsak
13.00- DKKA Darazsak – Atom City-ASE

2018.03.25, vasárnap – Veszprém (U12 Bajn., 7. ford. alsóház „A” csoport)
10.00- VUKE-Veszprém lány – Velencei Csukák
11.15- Velencei Csukák – Pusztaszabolcsi Tigrisek
12.30- Pusztaszabolcsi Tigrisek – VUKE-Veszprém lány

2018.03.24-25, szombat-vasárnap – Pécs (Leány Serdülő Bajn., Főtábla 2. ford.)
03.24. szombat
11.00- KA Pécs „A” – KSC Szekszárd
12.45- Török Flóris-Törekvés SE „A” – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
17.00- Dávid Kornél KA „A” – KA Pécs „A” (U14/A)
18.45- Török Flóris-Törekvés SE „A” – KSC Szekszárd

03.25. vasárnap
9.30- KSC Szekszárd – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
11.15- KA Pécs „A” – Török Flóris-Törekvés SE „A”

2018.03.25-28, vasárnap – szerda – Barcelona (U16 fiú nemzetközi torna)
A csoport                                           B csoport
FC Barcelona                                     Aris Salonica (görög)
Cseh Válogatott                                 Sanobis BC (litván)
Alba Fehérvár                                    Apollo Amsterdam (holland)

03.25. vasárnap – edzések

03.26. hétfő
10.00- Cseh Válogatott – Alba Fehérvár
11.45- Aris Salonica – Sabonis BC
17.00- FC Barcelona – Alba Fehérvár
18.45- Aris Salonica – Apollo Amsterdam

03.27. kedd
9.30- Cseh Válogatott – FC Barcelona
11.30- Sabonis BC – Apollo Amsterdam
16.00- A3 – B3
17.45- A1 – B2
19.30- B1 – A2

03.28. szerda
9.00- B3 – A3
10.45- 3. helyért
12.30- 3 pontos dobóverseny
13.00- Döntő

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük