Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

14. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 14. hét mérkőzései
(2018.04.02-2017.04.08)

2018.04.04, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Dávid Kornél KA – Pécsi VSK/A (U16/A)

2018.04.04, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár „B” – Pápai KC (U16/B)

2018.04.04, szerda – Sopron (Fiú U20 Bajnokság)
16.15- Sopron KC – Alba Fehérvár (U20/A)

2018.04.05, csütörtök – Budapest (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
18.30- Vasas Akadémia „A” – Alba Fehérvár „A” (U16/A)

2018.04.06, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.30- Alba Fehérvár „A” – Debreceni KA „A” (U16/A)

2018.04.06, péntek – Szombathely (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
18.00- Ifjú Sólymok – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2018.04.06-07, péntek-szombat – Békéscsaba (Fiú Serdülő Bajn., főtábla 5. ford.)
04.06. péntek
17.00- Lehel Kosársuli „A” – Békéscsabai KK
18.45- Paksi Harcosok-Atomerőmű SE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

04.07. szombat
9.30- Dávid Kornél KA „B” – Lehel Kosársuli „A” (U14/B)
11.15- Paksi Harcosok-Atomerőmű SE – Békéscsabai KK
15.30- Lehel Kosársuli „A” – Paksi Harcosok-Atomerőmű SE
17.15- Békéscsabai KK – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

2018.04.07, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 7.ford. „C” csoport)
9.30- DKKA Gepárdok – DKKA Csigák
10.45- DKKA Csigák – Várpalotai Gepárdok
12.00- Várpalotai Gepárdok – DKKA Gepárdok

2018.04.07, szombat – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Soproni SI „B” – Alba Fehérvár-Sportopus
12.00- Ifjú Sóymok – Celldömölki Titánok
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.04.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
12.00- Alba Fehérvár „B” – Soproni SI (U16/B)

2018.04.07, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
14.30- Dávid Kornél KA – DEAC

2018.04.07- szombat – Zalaegerszeg (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság)
10.00- Zalakerámia ZTE KK „B” – Tatai SE
12.00- Tapolcai Sziklák – Dávid Kornél KA „C” (U14/C)
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.04.08, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Leány Kiemelt Kadett Bajnokság)
15.00- Dávid Kornél KA – Zsíros Akadémia Kőbánya (U16/A)

2018.04.08, vasárnap – Sziget Utcai Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „D” csoport)
10.00- Újvárosi Szelek – DKKA Vezérek
11.15- DKKA Vadmacskák – Újvárosi Szelek
12.30- DKKA Vezérek – DKKA Vadmacskák

2018.04.08, vasárnap – Budapest (Férfi NBI/B.)
18.00- MAFC – Alba Fehérvár

2018.04.08, vasárnap – Marcali (U11 Bajn., 7. ford. „A” csoport)
10.30- DKKA Ördögök – DKKA Kenguruk
11.45- DKKA Kenguruk – Marcali Szürkefarkasok
13.00- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ördögök

2018.04.08, vasárnap – Várpalota (U11 Bajn., 7. ford. „F” csoport)
9.30- Pákozdi Kócsagok – Várpalotai Párducok
10.45- DKKA Nyuszik – DKKA Tigrisek
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.04.07-08, szombat-vasárnap – Baja (Fiú Serdülő Bajn., főtábla 5. ford.)
04.07. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „A” – Bajai Bácska FKE (U14/A)
12.45- Vasas Akadémia „B” – Szerencs VSE
17.00- Szerencs VSE – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
18.45- Vasas Akadémia „B” – Bajai Bácska FKE

04.08. vasárnap
9.30- Bajai Bácska FKE – Szerencs VSE
11.15- Dávid Kornél KA „A” – Vasas Akadémia „B” (U14/A)

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük