Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

15. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 15. hét mérkőzései
(2018.04.09-2017.04.15)

2018.04.10, kedd – Alba Regia Sportcsarnok (Női Amatőr Bajnokság)
20.00- Dávid Kornél KA – Tatai SE

2018.04.10, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.40- DKKA – Dunaújvárosi Sárkányok (U16-U18/B)

2018.04.13, péntek – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 7. ford. „B” csoport)
16.00- DKKA Ugrómókusok – Atomerőmű SE
17.15- Atomerőmű SE – Velencei Vadkacsák
18.30- Velencei Vadkacsák – DKKA Ugrómókusok

2018.04.13, péntek – Ajka (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
15.00- Ajka – Alba Fehérvár „C” (U16/C)

2018.04.14, szombat – Nyíregyháza (Női Amatőr Bajnokság)
18.00- Nyíregyházi Kosársuli – Dávid Kornél KA

2018.04.14, szombat – Veszprém (U12 Bajn., 8. ford. alsóház „C” csoport)
10.00- VUKE-Veszprém lány – Pusztaszabolcsi Tigrisek
11.15- Várpalotai Sárkányok – Velencei Csukák
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.04.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
13.30- Alba Fehérvár „B” – Zalakerámia ZTE KK „B” (U16/B)

2018.04.15, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B.)
18.00- Alba Fehérvár – Ford Ivanics-Budafok

2018.04.15, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U12 Bajn., 8. ford. alsóház „B” csoport)
10.00- Balatoni Polipok – DKKA Titánok
11.15- Siófoki Kosársuli Egyesület – Dunaújvárosi Sárkányok
12.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.45- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.04.15, vasárnap – Debrecen (Női Amatőr Bajnokság)
14.00- DEAC – Dávid Kornél KA

2018.04.15, vasárnap – Paks (Leány Regionális Serdülő Bajn., Régiós Döntő)
10.00- Atomerőmű SE – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)
12.00- Zalaegerszegi KTE – KA Pécs „B”
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.04.15, vasárnap – Pécs (U12 Bajn., Leány Régiós Jamboree)
12.00- Pécsi VSK „A” – Várpalotai Gepárdok
13.30- DKKA Rókák – KA Pécs Leány „A”
15.00- 3. helyért
16.30- Döntő

2018.04.15, vasárnap – Pécs (U12 Bajn., 8. ford. felsőház „A” csoport)
13.30- Atom City-Atomerőmű SE – PVSK-Panthers „A”
15.00- DKKA Darazsak – KA Pécs Fiú „A”
16.30- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
18.00- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese

2018.04.15, vasárnap – Veszprém (U12 Bajn., 8. ford. felsőház „B” csoport)
10.00- Velencei Gézengúzok – VUKE-Veszprém
11.30- Kozármisleny SE – Velencei Gézengúzok
13.00- VUKE-Veszprém – Kozármisleny SE

2018.04.15, vasárnap – Pápa (U12 Bajn., 8. ford. alsóház „A” csoport)
10.00- Pápai KC – Marcali Szürkefarkasok
11.15- Marcali Szürkefarkasok – DKKA Bikák
12.30- DKKA Bikák – Pápai KC

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük