Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

17. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 17. hét mérkőzései
(2018.04.23-2017.04.29)

2018.04.24, kedd – Veszprém (Fejér Megyei Női Bajnokság)
19.10- Veszprém – DKKA (U16-U18/B)

2018.04.25, szerda – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár „C” – Győri KC (U16/C)

2018.04.26, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.00- Alba Fehérvár – OSE (U16/B)

2018.04.26, csütörtök – Siófok (Fejér Megyei Női Bajnokság)
18.00- Siófok – DKKA (U16-U18/B)

2018.04.26-29, csütörtök-vasárnap – Nyíregyháza (Nemzeti Fiú Junior Bajnokság “A” Döntő)
04.26. csütörtök
9.00- Alba Fehérvár – Budapesti Honvéd „A” (U18/A)
11.00- FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely – Kosárlabda Akadémia Pécs „A”/Szolnoki Sportcentrum győztese
13.00- Debreceni KA – SZEDEÁK „A”/Zalakerámia ZTE KK győztese
15.00- Vasas Akadémia „A” – Nyíregyházi Sportcentrum „A”
16.45- Ünnepélyes megnyitó
17.30- Alba Fehérvár – Kosárlabda Akadémia Pécs „A”/Szolnoki Sportcentrum győztese (U18/A)
19.30- Budapesti Honvéd „A” – FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely

04.27. péntek
9.00- Nyíregyházi Sportcentrum „A” – Debreceni KA
11.00- Vasas Akadémia „A” – SZEDEÁK „A”/Zalakerámia ZTE KK győztese
13.00- Kosárlabda Akadémia Pécs „A”/Szolnoki Sportcentrum győztese – Budapesti Honvéd „A”
15.00- FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár (U18/A)
17.00- SZEDEÁK „A”/Zalakerámia ZTE KK győztese– Nyíregyházi Sportcentrum „A”
19.00- Debreceni KA – Vasas Akadémia „A”

04.28. szombat
10.00- „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett
12.00- „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett
14.00- „B” I. helyezett – „A” II. helyezett
16.00- „A” I. helyezett – „B” II. helyezett

04.29. vasárnap
9.00- „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért]
11.00- „E” győztes – „F” győztes [5. helyért]
13.00- „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért]
15.00- „G” győztes – „H” győztes [1. helyért]

2018.04.29, vasárnap – Szolnok (VII. Megyei U11 Válogatottak Tornája – fiúk)
9.20-  Jász-Nagykun-Szolnok – Hajdú-Bihar (A csoport)
10.20-  Bács-Kiskun – Csongrád (B csoport)
11.20-  Baranya – Jász-Nagykun-Szolnok (A csoport)
12.20-  Csongrád – Fejér (B csoport)
13.20-  Hajdú-Bihar – Baranya (A csoport)
14.20-  Fejér – Bács-Kiskun (B csoport)
15.20-  A3 – B3
16.20-  A2 – B2
17.20-  A1 – B1
18.30-  Eredményhirdetés

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com