Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

18. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 18. hét mérkőzései
(2018.04.30-2018.05.06)

2018.05.02, szerda – Alba Regia Sportcsarnok (Férfi NBI/B. rájátszás)
15.00- Alba Fehérvár – Falco KC Szombathely

2018.05.03, csütörtök – Alba Regia Sportcsarnok (Amatőr Női Bajnokság, rájátszás)
15.30- Dávid Kornél KA – ZTE NKK II.

2018.05.03, csütörtök – Sopron (Fiú Regionális Kadett Bajnokság)
17.30- Soproni Tigrisek – Alba Fehérvár „B” (U16/B)

2018.05.05, szombat – Alba Regia Sportcsarnok (U11 Nyugati Régiós Jamboree – fiúk)
11.00- Soproni Sportiskolás Bivalyok – Körmendi Törpördögök „A”
12.30- PVSK-Panthers „A” – DKKA Kenguruk
14.00- 3. helyért
15.30- Döntő

2018.05.05, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. ford. „A” és „D” csoport)
10.00- Pákozdi Kócsagok – DKKA Nyuszik
11.15- DKKA Nyuszik – FAK Balatoni Polipok
12.30- FAK Balatoni Polipok – Pákozdi Kócsagok

2018.05.05, szombat – Szombathely (Férfi NBI/B. rájátszás)
16.00- Falco KC Szombathely – Alba Fehérvár

2018.05.06, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (U11 Nyugati Régiós Jamboree – lányok)
11.00- Csípős Darazsak – Sportiskolás Törpillák
12.30- Pécsi VSK „A” – Várpalotai Gepárdok
14.00- 3. helyért
15.30- Döntő

2018.05.06, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. ford. „E” és „B” csoport)
9.30- Kenguru Füred – DKKA Tigrisek
10.45- Várpalotai Párducok – Kenguru Füred
12.00- DKKA Tigrisek – Várpalotai Párducok

14.00- DKKA Gepárdok – DKKA Vezérek
15.15- DKKA Vezérek – DKKA Csigák
16.30- DKKA Csigák – DKKA Gepárdok

2018.05.06, vasárnap – Sopron (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 5. forduló)
10.00- Ifjú Sólymok – Soproni SI „B”
12.00- Dávid Kornél KA „C” – VUKE-Veszprém „B”
14.00- 3. helyért
16.00- Döntő

2018.05.06, vasárnap – Szombathely (Fiú Regionális Serdülő Bajnokság, 5. forduló)
11.00- Szombathelyi SI KA „B” – Alba Fehérvár-Sportopus
13.00- Tapolcai Sziklák – Tatai SE
15.00- 3. helyért
17.00- Döntő

2018.05.06, vasárnap – Kaposvár (U11 Bajn., Dél-nyugati Régiós Jamboree – fiúk)
9.00- Kozármisleny SE „A” – Atomerőmű SE
10.30- DKKA Ördögök – KASI „A”
12.00- 3. helyért
13.30- Döntő

2018.05.06, vasárnap – Szekszárd (U11 Bajn., Dél-nyugati Régiós Jamboree – lányok)
10.00- KA Pécs leány „A” – KSC Szekszárd
11.30- DKKA Vadmacskák – KA Pécs leány „A”
13.00- KSC Szekszárd – DKKA Vadmacskák

2018.05.05-06, szombat-vasárnap – Budapest (Fiú Serdülő Bajn. Főtábla 6. ford.)
05.05. szombat
11.00- Budapesti Honvéd – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
12.45- Kaszások Akadémia – MEAFC-Jezsuita
17.00- MEAFC-Jezsuita – Budapesti Honvéd
18.45- Kaszások Akadémia – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)

05.06. vasárnap
9.30- Dávid Kornél KA „A” – MEAFC-Jezsuita (U14/A)
11.15- Budapesti Honvéd – Kaszások Akadémia

2018.05.05-06, szombat-vasárnap – Békéscsaba (Fiú Serdülő Bajn. Főtábla 6. ford.)
05.05. szombat
11.00- Dávid Kornél KA „B” – Békéscsabai KK (U14/B)
12.45- Kecskeméti KA „B” – Nyíregyházi Kék Cápák
17.00- Nyíregyházi Kék Cápák – Dávid Kornél KA „B” (U14/B)

05.06. vasárnap
9.30- Békéscsabai KK – Nyíregyházi Kék Cápák
11.15- Dávid Kornél KA „B” – Kecskeméti KA „B” (U14/B)

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük