Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

19. hét programja

Alba Fehérvár – DKKA 19. hét mérkőzései
(2018.05.07-2017.05.13)

2018.05.08, kedd – Hétvezér Ált. Isk. (Fejér Megyei Női Bajnokság, rájátszás)
18.40- DKKA – Old Girls (U16-U18/B)

2018.05.10, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. ford. „A” csoport)
16.00- Velencei Vadkacsák – DKKA Ugrómókusok

2018.05.12, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 leány torna)
9.00- DKKA/A – DKKA/B
11.00- DKKA/B – Kanizsa DKK
12.30- Széchenyi KA – DKKA/A
14.00- Kanizsa DKK – Széchenyi KA

2018.05.13, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 8. ford. „A” csoport)
10.00- DKKA Ugrómókusok – Marcali Szürkefarkasok
11.15- Marcali Szürkefarkasok – Velencei Vadkacsák

2018.05.10-13, csütörtök-vasárnap – Szolnok (Fiú Kiemelt Kadett Bajnokság, „A” Döntő)
05.10. csütörtök
9.00- Debreceni KA “A” – Budapesti Honvéd “A”
11.00- Alba Fehérvár “A” – Kiss Lenke KS (U16/A)
13.00- Vasas Akadémia “A” – MAFC “A”/Soproni SI KA “A” győztese
15.00- Szolnoki Sportcentrum “A” – Szombathelyi SI KA “A”
16.45- Ünnepélyes megnyitó
17.30- Debreceni KA “A” – Kiss Lenke KS
19.30- Budapesti Honvéd “A” – Alba Fehérvár “A” (U16/A)

05.11. péntek
9.00- Szombathelyi SI KA “A” – Vasas Akadémia “A”
11.00- Szolnoki Sportcentrum “A” – MAFC “A”/Soproni SI KA “A” győztese
13.00- Kiss Lenke KS – Budapesti Honvéd “A”
15.00- Alba Fehérvár “A” – Debreceni KA “A” (U16/A)
17.00- MAFC “A”/Soproni SI KA “A” győztese – Szombathelyi SI KA “A”
19.00- Vasas Akadémia “A” – Szolnoki Sportcentrum “A”

05.12. szombat
10.00- „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E]
12.00- „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F]
14.00- „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G]
16.00- „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H]

05.13. vasárnap
9.00- „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért]
11.00- „E” győztes – „F” győztes [5. helyért]
13.00- „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért]
15.00- „G” győztes – „H” győztes [1. helyért]

2018.05.10-13, csütörtök-vasárnap – Zalakaros (Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság, „B” Döntő)
05.10. csütörtök
9.00- MVSI Vadmacskák „A” – Kiss Lenke KS
11.00- BEAC Újbuda KA „A” – Török Flóris – Törekvés SE „A”
13.00- PVSK Nemzeti Akadémia „A” – Bajai NKK
15.00- Kanizsa DKK – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
16.45- Ünnepélyes megnyitó
17.30- MVSI Vadmacskák „A” – Török Flóris – Törekvés SE „A”
19.30- Kiss Lenke KS – BEAC Újbuda KA „A”

05.11. péntek
9.00- Dávid Kornél KA „A” – PVSK Nemzeti Akadémia „A” (U14/A)
11.00- Kanizsa DKK – Bajai NKK
13.00- Török Flóris – Törekvés SE „A” – Kiss Lenke KS
15.00- BEAC Újbuda KA „A” – MVSI Vadmacskák „A”
17.00- Bajai NKK – Dávid Kornél KA „A” (U14/A)
19.00- PVSK Nemzeti Akadémia „A” – Kanizsa DKK

05.12. szombat
10.00- „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E]
12.00- „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F]
14.00- „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G]
16.00- „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H]

05.13. vasárnap
9.00- „E” vesztes – „F” vesztes [15. helyért]
11.00- „E” győztes – „F” győztes [13. helyért]
13.00- „G” vesztes – „H” vesztes [11. helyért]
15.00- „G” győztes – „H” győztes [9. helyért]

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük