Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

2019-20

Kenguru Bajnokság Alapszakasz 2019-20
2019.10.19 10:00
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2019.10.19 11:15
DKKA Ördögök
DKKA Ugrómókusok
2019.10.19 12:30
DKKA Ugrómókusok
DKKA Darazsak
2019.10.20 10:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Tigrisek
2019.10.20 10:00
Alba Fehérvár
DKKA Vezérek
2019.10.20 11:15
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2019.10.20 11:15
DKKA Vezérek
Pákozdi Kócsagok
2019.11.16 10:00
Fűzfő AK
DKKA Tigrisek
2019.11.16 12:15
DKKA Tigrisek
Pákozdi Kócsagok
2019.11.16 14:15
DKKA Darazsak
Alba Fehérvár
2019.11.16 15:30
Balatonfüred
DKKA Darazsak
2019.11.17 10:00
DKKA Ördögök
DKKA Vezérek
2019.11.17 11:15
VUKE U11
DKKA Ördögök
2019.12.07 15:15
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
2019.12.07 16:30
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
2019.12.08 10:00
DKKA Ördögök
DKKA Darazsak
2019.12.08 11:15
DKKA Darazsak
Paksi Harcosok
2020.01.25 10:00
DKKA Tigrisek
DKKA Ördögök
2020.01.25 11:15
DKKA Ördögök
Balatonfüred
2020.01.25 12:30
Balatonfüred
DKKA Tigrisek
2020.01.26 10:00
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
2020.01.26 11:15
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2020.01.26 12:30
Velencei Vadkacsák
DKKA Darazsak
2020.02.09 10:00
DKKA Tigrisek
Alba Fehérvár
2020.02.09 11:15
VUKE U11
DKKA Tigrisek
2020.02.15 10:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
2020.02.15 11:15
DKKA Ördögök
Dunaújvárosi Sárkányok U11
2020.03.08 10:00
DKKA Ördögök
VUKE U11
2020.03.08 10:00
Velencei Vadkacsák
DKKA Darazsak
2020.03.08 11:15
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2020.03.08 12:30
DKKA Ördögök
Paksi Harcosok
2020.03.08 12:30
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
Gyermek Bajnokság Alapszakasz 2019-20
2019.10.12 10:00
DKKA Békák
DKKA U12 Cougars
2019.10.12 11:15
DKKA U12 Bulls
DKKA Békák
2019.10.12 12:30
DKKA U12 Bulls
DKKA U12 Cougars
2019.10.13 10:00
DKKA U12 Alligators
Velencei Gézengúzok
2019.10.13 12:30
DKKA U12 Alligators
Paksi Harcosok
2019.11.10 10:00
Alba Fehérvár
DKKA Békák
2019.11.10 10:00
Ajka81
2019.11.10 10:00
DKKA U12 Alligators
Paksi Harcosok
2019.11.10 11:15
DKKA Békák
Concordia Motax KC Pápa
2019.11.10 11:15
Fűzfői AK
2019.11.10 11:15
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Alligators
2019.11.30 09:30
DKKA U12 Cougars
Alba Fehérvár
2019.11.30 12:00
DKKA U12 Bulls
DKKA U12 Cougars
2019.11.30 13:45
Várpalotai Párducok
2019.11.30 15:00
Siófok KS
2019.12.01 09:30
DKKA Békák
VUKE U12
2019.12.01 11:15
DKKA Alligators
Velencei Gézengúzok
2019.12.01 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Békák
2019.12.01 12:30
DKKA Alligators
Paksi Harcosok
2020.01.11 09:30
DKKA Alligators
DKKA Békák
2020.01.11 10:45
DKKA Békák
Paksi Harcosok
2020.01.11 12:30
DKKA Alligators
Paksi Harcosok
2020.01.11 14:00
DKKA Cougars
Marcali Szürkefarkasok
2020.01.11 15:15
Radi Balatonfüred
DKKA Cougars
2020.01.12 09:30
Alba Fehérvár
2020.01.12 11:15
Várpalota Sárkányok U12
2020.02.09 10:00
Fűzfői AK
2020.02.09 10:30
DKKA Alligators
Kaposvár “A”
2020.02.09 11:15
VUKE U12
2020.02.09 11:30
KASI/C
DKKA Békák
2020.02.09 12:00
Kaposvár “B”
DKKA Alligators
2020.02.09 13:00
DKKA Békák
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2020.02.29 10:00
Radi Balatonfüred
2020.02.29 11:30
Várpalota Sárkányok U12
2020.03.01 10:00
DKKA U12 Alligators
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2020.03.01 10:00
DKKA Békák
Velencei Gézengúzok
2020.03.01 12:00
Paksi Harcosok
DKKA U12 Alligators
2020.03.01 15:00
KASI/C
DKKA Békák
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Selejtező 2019-20
2019.09.28 13:15
DKKA LU14/A 2019-20
Soproni Darazsak/B
2019.09.28 18:15
DKKA LU14/A 2019-20
Kiss Lenke KS
2019.09.29 09:30
DKKA LU14/A 2019-20
MVSI
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság 2019-20
2019.11.09 10:00
Kaszások Akadémia
DKKA LU14/A 2019-20
2019.11.09 15:00
DKKA LU14/A 2019-20
Kiss Lenke KS
2019.12.14 10:00
Bajai NKK
DKKA LU14/A 2019-20
2019.12.14 17:00
Kiss Lenke KS
DKKA LU14/A 2019-20
2020.01.12 12:00
DKKA LU14/A 2019-20
Kaszások Akadémia
2020.01.12 14:00
DKKA LU14/A 2019-20
Böjtös-Bau RICSILLA
Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Selejtező Alsóház
2020.02.08 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia/A
DKKA LU14/A 2019-20
2020.02.09 10:00
DKKA LU14/A 2019-20
Soproni Darazsak
2020.02.15 17:00
Török Flóris-Törekvés SE/A
DKKA LU14/A 2019-20
Nemzeti Leány Serdülő Regionális Bajnokság 2019-20
2020.02.29 10:00
DKKA LU14/B 2019-20
Szombathelyi SI
2020.02.29 17:00
DKKA LU14/A 2019-20
Zalaegerszegi KTE
Nemzeti Leány Kadett Bajnokság Selejtező 2019-20
2019.09.21 11:00
DKKA LU16 2019-20
Kanizsa DKK
2019.09.21 17:00
Szeged KE
DKKA LU16 2019-20
2019.09.22 11:15
DKKA LU16 2019-20
Kecskeméti KA/A
Nemzeti Leány Kadett Regionális Bajnokság 2019-20
2019.10.20 15:00
Soproni Darazsak Akadémia/B
DKKA LU16 2019-20
2019.11.06 17:00
DKKA LU16 2019-20
Szombathelyi SI
2019.11.20 15:30
DKKA LU16 2019-20