Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

DKKA 20. heti program

2019.05.18 szombat – MKOSZ sportcsarnok ( Fiú U16/B)

15:00  DKKA/B – Szosi /B

 

2019.05.17-18-19 péntek-szombat-vasárnap – Pécs-  U12 Fiú Országos Jamboree

2019.05.17. Péntek

14:00   ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ  –

14:45   FELKÉSZÜLÉS A MÉRKŐZÉSEKRE

15:30   LUFI    KÉK DRAZSÉ – PIROS MUTTON

16:40   ZÖLD LUFI – FEKETE HUNBA

17:50   SÖTÉTKÉK MUTTON – BORDÓ LUFI

19:00   NARANCS LIMBO – CITROM DRAZSÉ

 

2019.05 18. Szombat

9:00     FEKETE HUNBA – KÉK DRAZSÉ

10:10   ZÖLD LUFI – PIROS MUTTON

11:20   CITROM DRAZSÉ – SÖTÉTKÉK MUTTON

12:30   NARANCS LIMBO – BORDÓ LUFI

13:40   PIROS MUTTON – FEKETE HUNBA

14:50   KÉK DRAZSÉ – ZÖLD LUFI

16:00   BORDÓ LUFI – CITROM DRAZSÉ

17:10   SÖTÉTKÉK MUTTON – NARANCS LIMBO

18:45   ALL STAR MÉRKŐZÉS + DOBÓVERSENY

 

2019.05.19. Vasárnap

9:00     BORDÓ LUFI – KÉK DRAZSÉ

10:10   CITROM DRAZSÉ – ZÖLD LUFI

11:20   PIROS MUTTON – NARANCS LIMBO

12:30   FEKETE HUNBA – SÖTÉTKÉK MUTTON

14:15   ZÁRÓ ÜNNEPSÉG

 

2019.05.17-18-19 péntek-szombat-vasárnap –Debrecen – U12 Lány Országos Jamboree

  1. 05.17. Péntek

14:00   ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ  –

14:45   CSAPATOK ÁTMOZGATÁSA, FELKÉSZÜLÉS A MÉRKŐZÉSEKRE

15:30   KÉK MUTTON – PIROS LUFI

16:40   ZÖLD HUNBA – FEKETE LIMBO

17:50   SÖTÉTKÉK LUFI – BORDÓ HUNBA

19:00   NARANCS DRAZSÉ – CITROM MUTTON

 

2019.05. 18. Szombat

9:00     FEKETE LIMBO – KÉK MUTTON

10:10   ZÖLD HUNBA – PIROS LUFI

11:20   CITROM MUTTON – SÖTÉTKÉK LUFI

12:30   NARANCS DRAZSÉ – BORDÓ HUNBA

13:40   PIROS LUFI – FEKETE LIMBO

14:50   KÉK MUTTON – ZÖLD HUNBA

16:00   BORDÓ HUNBA – CITROM MUTTON

17:10   SÖTÉTKÉK LUFI – NARANCS DRAZSÉ

18:45   ALL STAR MÉRKŐZÉS + DOBÓVERSENY

 

2019.05.19. Vasárnap

9:00     BORDÓ HUNBA – KÉK MUTTON

10:10   CITROM MUTTON – ZÖLD HUNBA

11:20   PIROS LUFI – NARANCS DRAZSÉ

12:30   FEKETE LIMBO – SÖTÉTKÉK LUFI

14:15-15:15    ZÁRÓ ÜNNEPSÉG

 

Leave a Reply

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük