Negyedek:

8 : 14, 7 : 21, Büntetők: 0 : 0, 3 : 12, 11 : 8

Edzői értékelés:

Nagy Sándor (Pandák):

Mezőnyben egy kicsit bátrabban játszottunk, de a negyedenként a 8-10 eladott labdával és a 10-12 kimaradt ziccerdobással nem lehet szorosabb eredményt elérni. A negyedik negyedet nyertük, de ezt az ellenfelünk nem vette komolyan.

Szigetvári Zoltán (Alligators):

A játék képe nem sokat változott az előző mérkőzéshez képest. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki és nagyon sok ziccer helyzetet nem hasznosítottunk. Most is eladott labdák tömkelegével segítettük az ellenfelünket. Játék utolsó részében megpróbálkoztunk leütés nélküli játékkal. Szép támadásokat sikerült vezetni ebben a játékrészben.

Végre a labdanélküli mozgásokra is jobban kezdtünk figyelni. A helyzetek kihasználásával itt is problémáink voltak. Összességében a két győzelemhez gratulálok a csapatnak.

Rengeteg szorgalomra és kitartásra lesz szükség.