Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

Kenguru Bajnokság Alapszakasz

Kenguru Bajnokság Alapszakasz
2018.10.27 09:30
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2018.10.27 10:45
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ördögök
2018.10.27 12:30
DKKA Vezérek
DKKA Ugrómókusok
2018.10.27 13:45
DKKA Ugrómókusok
VUKE U11
2018.10.27 15:00
VUKE U11
DKKA Vezérek
2018.10.28 10:00
DKKA Békák
DKKA Tigrisek
2018.10.28 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.10.28 11:15
DKKA Tigrisek
Kenguru Fűzfő
2018.10.28 11:15
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2018.10.28 12:30
Kenguru Fűzfő
DKKA Békák
2018.11.22 17:45
DKKA Békák
DKKA Vezérek
2018.11.24 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2018.11.24 10:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2018.11.24 12:00
DKKA Ördögök
Atomerőmű SE
2018.11.25 09:25
DKKA Tigrisek
Várpalotai Sárkányok
2018.11.25 09:30
DKKA Ugrómókusok
Marcali Szürkefarkasok
2018.11.25 10:30
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok
2018.11.25 12:00
Velencei Vadkacsák
DKKA Ugrómókusok
2018.11.27 13:00
DKKA Vezérek
Pákozdi Kócsagok
2018.11.29 17:45
DKKA Békák
Pákozdi Kócsagok
2019.01.19 13:00
DKKA Tigrisek
Dunaújvárosi Sárkányok
2019.01.19 15:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.01.20 10:45
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.01.20 12:00
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.01.20 13:45
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.01.20 14:00
DKKA Vezérek
VUKE U11
2019.01.20 15:00
DKKA Darazsak
Marcali Szürkefarkasok
2019.01.20 16:30
DKKA Ugrómókusok
DKKA Vezérek
2019.02.10 09:30
DKKA Ugrómókusok
Pákozdi Kócsagok
2019.02.10 10:00
DKKA Darazsak
DKKA Békák
2019.02.10 11:15
DKKA Békák
Atomerőmű SE
2019.02.10 12:00
Várpalotai Párducok
DKKA Ugrómókusok
2019.02.10 13:15
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.02.10 14:30
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.02.10 15:15
Velencei Vízipókok
DKKA Tigrisek
2019.02.17 09:30
DKKA Ördögök
DKKA Vezérek
2019.02.17 10:45
DKKA Vezérek
Marcali Szürkefarkasok
2019.02.17 12:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Ördögök
2019.03.02 14:00
Várpalotai Sárkányok
DKKA Tigrisek
2019.03.02 15:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11
2019.03.03 09:30
DKKA Békák
DKKA Ördögök
2019.03.03 10:45
DKKA Ördögök
Velencei Vadkacsák
2019.03.03 12:15
Velencei Vadkacsák
DKKA Békák
2019.03.08 16:00
Atomerőmű SE
DKKA Vezérek
2019.03.10 16:30
DKKA Darazsak
Atomerőmű SE
2019.03.10 17:45
DKKA Vezérek
DKKA Darazsak
2019.03.23 09:30
DKKA Tigrisek
Kenguru Fűzfő
2019.03.23 12:00
VUKE U11
DKKA Tigrisek
2019.03.24 09:30
DKKA Ugrómókusok
Velencei Vízipókok
2019.03.24 10:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.03.24 10:45
VUKE U11
DKKA Békák
2019.03.24 11:15
DKKA Darazsak
DKKA Ördögök
2019.03.24 12:00
DKKA Békák
Kenguru Füred
2019.03.24 12:00
Pákozdi Kócsagok
DKKA Ugrómókusok
2019.03.24 15:15
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Vezérek
2019.03.24 16:30
DKKA Vezérek
Velencei Vadkacsák
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 09:30
DKKA Darazsak
DKKA Vezérek
2019.04.13 10:45
DKKA Vezérek
Atomerőmű SE
2019.04.13 11:00
Marcali Szürkefarkasok
DKKA Békák
2019.04.13 12:00
Atomerőmű SE
DKKA Darazsak
2019.04.13 12:15
DKKA Békák
DKKA Ugrómókusok
2019.04.14 10:00
Dunaújvárosi Sárkányok
DKKA Tigrisek
2019.04.14 11:15
DKKA Tigrisek
VUKE U11