Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2018.09.16 10:00
Soproni KA
DKKA FU14/A
2018.09.16 12:00
DKKA FU14/C
VUKE “B”
2018.09.16 13:30
Körmendi Törpördögök
DKKA FU14/B
2018.09.16 15:00
Soproni Tigrisek
DKKA FU14/B
2018.09.16 15:00
Tapolcai Tigrisek
DKKA FU14/C
2018.09.16 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
2018.10.13 10:00
ZTE KK
DKKA FU14/B
2018.10.13 14:00
DKKA FU14/B
Győri KC
2018.10.14 10:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI
2018.10.14 14:00
OSE Lions
DKKA FU14/C
2018.10.14 14:00
DKKA FU14/A
Körmendi Törpördögök
2018.10.14 16:00
DKKA FU14/C
Alba Fehérvár – Sportopus
2018.11.17 10:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI
2018.11.17 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
2018.11.18 09:00
DKKA FU14/C
VUKE “A”
2018.11.18 12:00
DKKA FU14/B
Tatai SE
2018.11.18 13:00
Ifjú Sólymok
DKKA FU14/C
2018.11.18 14:00
Soproni Sportiskola/B
DKKA FU14/B
2018.12.08 11:00
DKKA FU14/B
VUKE “A”
2018.12.08 17:00
DKKA FU14/B
Győri KC
2018.12.09 10:00
DKKA FU14/A
OSE Lions
2018.12.09 16:00
DKKA FU14/A
ZTE KK
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.01.12 11:00
DKKA FU14/A
Soproni KA
2019.01.12 11:15
DKKA FU14/A
Dombóvár KS
2019.01.12 17:00
DKKA FU14/A
Baja Bácska
2019.02.02 10:00
DKKA FU14/A
PVSK/A
2019.02.02 17:00
DKKA FU14/A
Szombathelyi SI/A
2019.02.03 09:30
DKKA FU14/A
ZTE/A
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 10:00
VUKE “A”
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2019.02.03 11:00
Soproni Sportiskola/B
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 12:00
Soproni Sportiskola/B
DKKA FU14/B
2019.02.03 14:00
DKKA FU14/C
OSE Lions
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Alapszakasz
2019.02.03 15:00
ZTE KK
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.03 15:00
ZTE KK/B
DKKA FU14/B
2019.02.23 10:00
DKKA FU14/B
VUKE “A”
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.23 12:45
DKKA FU14/A
Kaposvár
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.23 14:00
Tatai SE
DKKA FU14/B
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.23 18:45
DKKA FU14/A
OSE Lions
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.24 11:00
Pápai KC
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.02.24 11:15
DKKA FU14/A
Dombóvár KS
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.02.24 15:00
DKKA FU14/C
MTE 1904
2019.03.16 09:30
DKKA FU14/C
Tatabányai Titánok
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.03.16 11:00
DKKA FU14/A
Soproni Tigrisek
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.03.16 11:30
VUKE “B”
DKKA FU14/C
Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla
2019.03.16 17:00
DKKA FU14/A
Hódmezővásárhely
2019.03.17 11:15
DKKA FU14/A
Óbudai Kaszások
2019.04.06 10:00
DKKA FU14/A
Kaposvár
2019.04.06 15:00
DKKA FU14/A
Lehel Kosársuli
2019.04.07 10:00
DKKA FU14/A
Soproni Sportiskola
Nemzeti Fiú Serdülő Regionális Bajnokság
2019.04.14 10:00
VUKE “B”
DKKA FU14/C
2019.04.14 14:00
DKKA FU14/C
MTE 1904