Tatabányai Kosárlabda Club – DKKA U14/B 28:77

Dátum: 2018-12-15
Csapatok: Tatabányai Kosárlabda Club – DKKA U14/B
Eredmény: 28 : 77
Negyedek: 4 : 16, 0 : 32, 11 : 12, 13 : 17
Edzői értékelés: A mérkőzést hivatalos végeredménye 0-2, mivel csak 9 játékossal jelent meg az ellenfél.
Tatabánya csapatát jól ismerjük, eddig minden fordulóban egy csoportban voltunk, és 3 fordulóból kétszer játszottunk is velük, így nem voltak ismeretlenek a számunkra.A mérkőzés célja az volt, hogy gyakoroljuk az edzésen tanultakat és mindenki neve mellett szerepeljen pont a 40.perc végére. Megküzdöttünk érte, de végül a kitűzött célt elértük 🙂

Az első félidőben átrohantunk az ellenfélen, viszont a második félidőben kiengedtünk, aminek annyira nem örülök, mert ha valamivel gyengébb az ellenfél, akkor sem engedhetjük meg magunknak, hogy csak a cipőnket küldjük fel a pályára, azt gondolván, hogy magától megoldja a helyzeteket.

Rengeteg ziccer marad ki még mindig, így lesz mit gyakorolni bővel a karácsonyi pihenő után.