Ismét EYBL Székesfehérváron

naptár

DKKA 49. hét mérkőzései (2022.12.05 -12.11.)   2022.12.06, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Serdülő Regionális Bajnokság) 15.30 – Dávid Kornél KA/B – Ajka   2022.12.07, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz) 16.30 – Dávid Kornél KA – NKA Pécs U15 lány/B   2022.12.08, csütörtök – MKOSZ terem (Női Amatőr) […]

Hajrá DKKA!

naptár

DKKA 48. hét mérkőzései (2022.11.28-12.04.)   2022.11.29, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Junior Regionális Bajnokság) 18.15 – Dávid Kornél KA/B – Fűzfői AK   2022.11.30, szerda – Zalaegerszeg (Női Amatőr) 17.00 – ZTE NKK – Dávid Kornél KA   2022.12.01, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Junior Regionális Bajnokság, alapszakasz) 16.00 – […]

Nagyüzem az Akadémián

naptár

DKKA 47. hét mérkőzései (2022.11.21-11.27.)   2022.11.22, kedd – Hétvezér Ált. Isk (Fiú Junior Regionális Bajnokság) 18.15 – Dávid Kornél KA/B – TSE Basket U18   2022.11.24, csütörtök – Pécs (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz) 15.00 – NKA Pécs U15L/B – Dávid Kornél KA   2022.11.25, péntek – MKOSZ terem (NBI/B Zöld csoport, U20) 16.30 – […]

A Veszprém a következő ellenfél a Férfi Hepp Kupában

naptár

DKKA 46. hét mérkőzései (2022.11.14-11.20.)   2022.11.15, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz) 16.00 – Dávid Kornél KA – Óbudai Kaszások   2022.11.17, csütörtök – Veszprém (Férfi Hepp Kupa) 19.00 – Veszprémi Kosárlabda Klub – Dávid Kornél KA   2022.11.18, péntek – Zalaegerszeg (Fiú Kadett Bajnokság, alapszakasz) 16.00 – Zalakerámia ZTE […]

A 2. forduló következik a Gyermek Bajnokságban

naptár

DKKA 45. hét mérkőzései (2022.11.07-11.13.)   2022.11.09, szerda – Veszprém (Leány Serdülő Regionális Bajnokság) 14.30 – VESC U14 – Dávid Kornél KA/B   2022.11.09, szerda – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz) 16.30 – Dávid Kornél KA – UNI Győr NKA   2022.11.10, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Junior Regionális Bajnokság, […]

Dupla meccs vár a Férfi NBI/B-re a héten

naptár

DKKA 44. hét mérkőzései (2022.10.31-11.06.)   2022.11.03, csütörtök – Miskolc (NBI/B Zöld csoport) 17.30 – MEAFC Miskolc – Dávid Kornél KA   2022.11.03, csütörtök – Miskolc (NBI/B Zöld csoport, U20) 19.30 – MEAFC Miskolc – Dávid Kornél KA   2022.11.04, péntek – Pécs (Fiú Junior Bajnokság, alapszakasz) 17.00 – NKA Pécs/A – Dávid Kornél KA/A […]

Szombaton a kenguruk is megkezdik a versenyszezont

naptár

DKKA 42. hét mérkőzései (2022.10.17-10.23.)   2022.10.21, péntek – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, alapszakasz) 15.00 – Dávid Kornél KA/A – FALCO KC Szombathely U18/A   2022.10.21, péntek – MKOSZ terem (Női Amatőr) 17.30 – Dávid Kornél KA – Sportdarázs-SMAFC   2022.10.22, szombat – Várpalota (Kenguru Bajnokság, 1. forduló, D csoport) 9:00 AF-Velencei Vadkacsák – […]

Az U18-as lányaink hazai pályán kezdik a regionális bajnokságot

naptár

DKKA 41. hét mérkőzései (2022.10.10-10.16.)   2022.10.13, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Junior Regionális Bajnokság, alapszakasz) 18.45 – Dávid Kornél KA – KWBC Körmend   2022.10.14, péntek – Győr (NBI/B Zöld csoport, U20) 16.30 – Agrofeed UNI Győr – Dávid Kornél KA   2022.10.14, péntek – Győr (NBI/B Zöld csoport) 19.00 – Agrofeed […]

Vasárnap megkezdik a szezont a fiú kadett aligátorok is

naptár

DKKA 39. hét mérkőzései (2022.09.26-10.02.)   2022.09.30, péntek – Hódmezővásárhely (NBI/B Zöld csoport, U20) 16.00 – Bodrogi BAU Vásárhelyi Kosársuli – Dávid Kornél KA   2022.09.30, péntek – Hódmezővásárhely (NBI/B Zöld csoport) 18.30 – Bodrogi BAU Vásárhelyi Kosársuli – Dávid Kornél KA   2022.10.01-02, szombat-vasárnap – Budapest (Fiú Serdülő Bajnokság, selejtező II.) 10.01, szombat: 10.00 […]

Hazai pályán kezd a Férfi NBI/B

naptár

DKKA 38. hét mérkőzései (2022.09.19-09.25.)   2022.09.23, péntek – MKOSZ terem (NBI/B Zöld csoport, U20) 16.30 – Dávid Kornél KA – Pénzügyőr Sportegyesület   2022.09.23, péntek – MKOSZ terem (NBI/B Zöld csoport) 19.00 – Dávid Kornél KA – Pénzügyőr Sportegyesület   2022.09.24, szombat – Pécs (Leány Junior Bajnokság, selejtező II.) 9.30 – PVSK NKA/A – […]

Serdülő csapataink is csatasorba állnak

naptár

DKKA 37. hét mérkőzései (2022.09.12-09.18.)   2022.09.17, szombat – Tapolca (Fiú Serdülő Bajnokság, előselejtező) 8.00 – Soproni SI KA SMAFC/B – Győri KC/B 10.00 – Várpalota KK – VUKE U14/B 12.00 – Tapolcai Tigrisek – Alba Fehérvár/B 14.00 – Dávid Kornél KA Bulls – Soproni Tigrisek/B 16.00 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese […]

Induljon a szezon!

naptár

DKKA 35. hét mérkőzései (2022.08.29-09.04.)   2022.09.02-03, péntek-szombat – Győr (NBI/B felkészülési torna) 09.02, péntek: 19.00 – Budafok – Dávid Kornél KA 09.03, szombat: 15.30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese 18.00 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese   2022.09.03, szombat – Budapest (Fiú Kadett edzőmérkőzés) 12.00 – Vasas Akadémia/A – […]

Fiú junior és serdülő döntők a hétvégén

naptár

DKKA 21. hét mérkőzései (2022.05.23-2022.05.29.)   2022.05.26 – 29, csütörtök – vasárnap – Debrecen (Fiú Junior Bajnokság, A döntő) 05.26, csütörtök: A csoport: 13.00 – NKA Pécs/A – Dávid Kornél KA/A   15.00 – Budapesti Honvéd/A – Debreceni KA U18/A B csoport: 9.00 – Vasas Akadémia/A – MAFC 11.00 – Soproni SI KA SKC/A – […]

A hétvégén a serdülő fiúknak szurkolhatunk a “B” döntőben

naptár

DKKA 20. hét mérkőzései (2022.05.16-2022.05.22.)   2022.05.19, csütörtök – MKOSZ terem (Fiú Junior Bajnokság, keresztjáték II.) 18.00 – Dávid Kornél KA/A – Zalakerámia ZTE KK 2022.05.20, péntek – Szombathely (Férfi NBII nyugati csoport, rájátszás) 18.30 – Szombathelyi Egyetem SE – Dávid Kornél KA 2022.05.20-22, péntek – vasárnap – Baja (Fiú Serdülő Bajnokság, B döntő) 05.20, […]

A kadett döntők következnek

naptár

DKKA 19. hét mérkőzései (2022.05.09-2022.05.15.)   2022.05.12, csütörtök – Szeged (Női amatőr NBI. zöld csoport) 16.00 – Szegedi Kosárlabda Egylet – Dávid Kornél KA   2022.05.13-15, péntek-vasárnap – Budapest (Fiú Kadett Bajnokság, B döntő) 05.13, péntek: 10.00 – KASI Delfinek/A – MVM OSE Lions U16/A 12.00 – SZEDEÁK/A – Soproni Tigrisek 14.00 – Vasas Akadémia/B […]