Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia

TEREMBEOSZTÁS 2015/16

Ssz. CSAPAT EDZŐ H K SZ CS P
1. F21 A/ F18 A Góbi Henrik                 Blahó Barnabás Vodafone
19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00
2. F21 B/ F18 B Kálmán Tamás Németh L. 
  18:30-20:00 18:30-20:00 18:30-20:00 18:30-20:00
3. L19 Bekő Zsolt Bory Jenő
18:15-19:45 18:15-19:45   18:15-19:45 18:15-19:45
4. L17 Zsolnay Gyöngyi Széchenyi
17:30-19:00 17:30-19:00 17:30-19:00   17:30-19:00
5. F16 A Peresztegi Nagy Ákos Vodafone
15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00 15:00-17:00
6. F16 B Nagy Dániel Németh L.  Jáky Szkk.
18:30-20:00 18:30-20:00 18:30-20:00 18:30-20:00 18:30-20:00
7. F16 C Kálmán Tamás Németh L. 
17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30
8. L15 A Kertész Zsolt Széchenyi
  16:00-17:30 16:00-17:30 17:30-19:00 16:00-17:30
9. F14 A Szigetvári Zoltán MKOSZ 1. pálya
  18:30-20:00 18:00-19:30 18:30-20:00 18:30-20:00
10. F14 B Hegedüs Péter MKOSZ 2. pálya
  18:30-20:00 18:00-19:30 18:30-20:00 18:30-20:00
11. F14 C Tápai Márton Tóparti Gimn 1. pálya
17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30  
12. F14 D Nagy Tamás   Tóparti Gimn 2. pálya
17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30 17:00-18:30  
13. F14 egyéni képzés Nagy Tamás MKOSZ 2. pálya        
17:00-19:00        
14. L13 Nagy Sándor Bory Jenő
15:15-16:45 15:15-16:45   15:15-16:45 15:15-16:45
15. F12 A Tiringer László MKOSZ 1 pálya
  17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:30
16. F12 B Ács Péter MKOSZ 2 pálya
  17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:30
17. F12 válogatott Hegedüs Péter MKOSZ 1. pálya        
17:00-19:00        
18. L12 A Nagy Sándor Bory Jenő
16:45-18:15 16:45-18:15   16:45-18:15 16:45-18:15
19. L12 B Kováts Nóra Tóváros 1 pálya
  17:00-18:00 17:00-18:00 17:00-18:00 17:00-18:00
20. F11 válogatott Szigetvári Zoltán Tóváros 1 2 3 pálya        
17:00-19:00        
21. F11 A Szigetvári Zoltán Tóváros 2. pálya
Kenguruk   17:00-18:00   17:00-18:00 17:00-18:00
22. F11 B Ács Péter Széna tér
Ördögök   15:45-17:00   15:30-16:50 15:45-17:00
23. F11 C Tiringer László Rákóczi
Ugrómókusok   16:00-17:00 16:00-17:00   16:00-17:00
24. V11 D Sándorfi Gergely Bory Jenő
Párducok 14:00-15:30     14:00-15:00  
25. F11 E Fekete Csilla Tóváros 3 pálya
Gepárdok   17:00-18:00 17:00-18:00   17:00-18:00
26. F11 F Schermann László Kossuth NT.
Csigák   17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:30
26. V11 G Balogh Imre Hétvezér tér
Vezérek 16:00-17:00 16:00-17:00     16:00-17:00
27. L11 H Mosolygó Beáta Vasvári
Nyuszik 16:00-17:00 16:00-17:00 16:00-17:00    
28. L11 I Nagy Krisztina   Hétvezér Bory Jenő Hétvezér  
Vadmacskák   17:00-18:30 16:45-18:15 17:00-18:30  
29. L11 J Ádám Csilla Kossuth NT.   Kossuth NT. Kossuth KT.  
Rókák 17:00-18:30   17:00-18:30 17:00-18:00  
30. F11 K Salamon Endre Tóváros 2. pálya
Gézengúzok   18:00-19:00 18:00-19:00 18:00-19:00 18:00-19:00
31. V11 M Deme Dóra Velence
Kacsák   14:30-16:00   16:00-17:30  
32. MIX Szilassy László Széchenyi
16:00-17:30     16:00-17:30 :