DKKA Vezérek – DKKA Tigrisek 0:20 (34:37)

6-12, 10+5-8+4, 4-9, 9-4

Edzői értékelés:

Balogh Imre (Vezérek):

„Kell egy csapat..”

Nemcsak a sikerhez, de a mérkőzés lejátszásához is kell(ett) volna. Sajnos az első mérkőzésre nem érkezett meg a teljes csapat, nyolc játékossal pedig ezt az eredményt jegyzőkönyvezik.

Ágnerné Kováts Nóra (Tigrisek):

A Vezérek nem tudtak teljes csapattal kiállni, ezért a szabályok értelmében 20:0-ra nyertünk. Bár tétje nem volt, nem vettük félvállról a mérkőzést, így a végén duplán örülhettünk.

8-10, 10+5-10+2, 3-6, 9-3

Tudtuk, hogy az ellenfél soraiban sok az ügyes és gyors kisfiú, ezért nagyon fontos volt hogy jó védekezéssel ki tudjuk őket venni a játékból. Ez a harmadik negyedben Zeller Adrienn vezérletével sikerült is!

Emellett nagyon jól szedtük a lepattanókat, jól működött az 1:1 elleni védekezés és igazi tigrisként küzdöttünk minden egyes szabad labdáért.

Óriási dicséret és hatalmas gratuláció jár mindenkinek, mert ez csapatmunka volt a javából!

Megérkeztünk..

A második mérkőzésre megérkezett a csapat és viszonylag jó játékkal győzte le a fáradt Sárkányokat.