77 : 80

Negyedek:

17 : 30, 16 : 18, 18 : 21, 26 : 11

Edzői értékelés:

A hétvégi nemzetközi tornák miatt nem teljes kerettel érkeztünk a Falco otthonába, akik a tabella második helyén állnak, de nem akartunk feltartott kézzel a pályára lépni.

Az elején kicsit meglepődtünk ellenfelünk kemény játékán, jó lepattanózásán, de az 5. perctől kezdve játékba lendültünk és folyamatos jó és eredményes támadással növeltük az előnyünket. Már-már húsz is volt a két csapat között, de ebből nem akartunk engedni, nagyon küzdöttünk azért, hogy győzhessünk. A szűk rotációnak és több játékosunk fault problémája miatt négyen vitték hátukon a csapatot.

A zárófelvonás utolsó 4-5 percében még mindig nagy előnnyel vezettünk, de ekkor egy kipontozódást követően megtorpant a játékunk, sorra kaptuk a könnyebbnél-könnyebb gólokat a vonalon túlról és a festékből egyaránt. Mindent elmond, hogy az egyik akcióban irányítót játszó Papp Isti a következőben már magas poszton kellett helytállnia. Az izgalmas végjátékot sikerült a magunk javára fordítani és elhozni a győzelemért járó 2 pontot.

Gratulálok a CSAPATNAK nagyszerű győzelem volt!!