Dátum: 2019-11-08
Csapatok: Bajai NKK – DKKA
Eredmény: 68 : 70
Negyedek: 24 : 8, 7 : 22, 13 : 26, 24 : 14
Edzői értékelés: A bajnokság eddigi szakaszának leggyengébb kezdését produkáltuk. Védekezésünk meg sem közelítette a korábban látottakat, támadásban pedig nagyon sokat hibáztunk. Ellenfelünk szinte minden hibánkat megbüntette. (I.negyed 24:8).

A II. negyedben megérkeztünk a mérkőzésbe. Összeállt a védekezés, ritmust kaptunk. Ennek köszönhetően az I. negyedhez képest, megfordult a játék képe. Közelről és távolról is eredményesek voltunk.(félidő 31:30).

A II. félidőt úgy kezdtük, ahogy a meccset kellett volna. Továbbra is jól védekeztünk és a támadásaink is ültek. Így már egy megnyugtató előnyt raktunk össze az utolsó negyedre.(III.negyed 44:56).

A IV negyedben megint sok hibát vétettünk és ezzel közel engedtük a bajai csapatot.

Viszont a végjátékban helyén volt a lányok szíve és egy végletekig kiélezett küzdelemben nagyon értékes győzelmet szereztünk!