52 : 50

Negyedek:

16 : 20, 8 : 7, 14 : 6, 14 : 17

Edzői értékelés:

Hiányzókkal a keretben kezdtük meg a regionális bajnokságot, ám a meccset annál nagyobb lelkesedéssel és harci kedvvel nyitottuk. Aztán az első negyed végétől jött egy hullámvölgy, amiből nehezen lábaltunk ki.

Mindkét fél rengeteg hibával játszott, a középső negyedek színvonala nagyjából értékelhetetlen volt.

5-6 pontnál jobban azonban nem tudott leszakítani bennünket a Szombathely, így az utolsó öt percben nagy hajrába fogtunk. Védekezésünk feljavult, jöttek indításos kosarak, egyértelműen visszavettük a mérkőzés irányítását, még ha a győzelemhez ez már nem is volt most elég.

Az utolsó másodpercek izgalmai helyett, a jövőben muszáj az ilyen meccseken kevesebb hibával játszanunk és korábban eldönteni azokat.