DKKA 50. hét mérkőzései
(2021.12.13-2021.12.19)
2021.12.15, szerda – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Junior Bajnokság, Főtábla „C” csoport)
17.30- Dávid Kornél KA – Kanizsai Vadmacskák SE
2021.12.16, csütörtök – Dunaújváros (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, „C”csoport)
16.15- AF-Dunaújvárosi Sárkányok – Dávid Kornél KA Bulls
2021.12.16, csütörtök – Kaposvár (Leány Regionális Kadett Bajnokság, „B” csoport)
18.00- Gyakorló DSE – Dávid Kornél KA/B
2021.12.17, péntek – Budapest (Fiú Junior Bajnokság, Főtábla I.)
20.30- MAFC – Dávid Kornél KA/A
2021.12.18, szombat – MKOSZ terem (Fiú Kadett Bajnokság, Főtábla „A” csoport)
18.00- Dávid Kornél KA Alligators – SZEDEÁK/A
2021.12.18, szombat – Veszprém (U11 Bajn., 3. ford. „F” csoport)
9.30- DKKA Tigrisek – VUKE U11 Botev
10.45- Dunavecsei Sárkányok – VUKE U11 Simonyi
12.00- 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13.15- 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese
2021.12.18, szombat – Balatonfüred (U11 Bajn., 3. ford. „C” csoport)
10.00- BUSC – VUKE U11 Farkasok
11.15- VUKE U11 Farkasok – DKKA Vezérek
12.30- DKKA Vezérek – BUSC
2021.12.18, szombat – Várpalota (Leány Regionális Serdülő Bajn., 3. forduló)
10.00- Várpalota Gepárdok – Dávid Kornél KA/B
11.30- Dávid Kornél KA/B – Ajka
13.00- Ajka – Várpalota Gepárdok
2021.12.18, szombat – Szeged (Fiú Serdülő Bajnokság, középház)
10.30- Dávid Kornél KA Alligators – SZEDEÁK/A
12.30- NKA Pécs/B – MVM-OSE Lions U14
15.00- MVM-OSE Lions U14 – Dávid Kornél KA Alligators
17.00- SZEDEÁK/A – NKA Pécs/B
2021.12.18, szombat – Veszprém (Fiú Regionális Kadett Bajnokság, „A” csoport)
11.30- VUKE/A – Dávid Kornél KA Cougars
2021.12.18, szombat – (Leány Regionális Kadett Bajnokság, „B” csoport)
12.00- Széchenyi KA/A – Dávid Kornél KA/A
2021.12.18, szombat – Szeged (Leány Junior Bajnokság, Főtábla „C” csoport)
15.30- Szegedi KE/A – Dávid Kornél KA
2021.12.18, péntek – Dombóvár (Férfi NBII. nyugati csoport)
18.00- Dombóvári Kosársuli KE – Dávid Kornél KA
2021.12.19, vasárnap – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajn., 3. ford. „B” és „A” csoport)
9.30- DKKA Ördögök – DKKA Ugrómókusok
10.45- DKKA Ugrómókusok – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
12.00- Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Ördögök
14.00- DKKA Darazsak – Dunaújvárosi Sárkányok U11/A
15.15- Dunaújvárosi Sárkányok U11/A – Alba Fehérvár Cápák
16.30- Alba Fehérvár Cápák – DKKA Darazsak
2021.12.19, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Fiú Regionális Junior Bajnokság)
17.00- Dávid Kornél KA/B – AF-Dunaújvárosi Sárkányok