DKKA 9. hét mérkőzései
(2022.02.28-2022.03.06.)
2022.03.02, szerda – Paks (Leány Regionális Kadett Bajnokság A csoport)
16.00 – Atomerőmű SE – Dávid Kornél KA/B
2022.03.02, szerda – Debrecen (Fiú Kadett Bajnokság, rájátszás)
16.30 – DEAC KA U16/A – Dávid Kornél KA/A
2022.03.02, szerda – Szekszárd (U12 Bajnokság Felsőház 1. forduló A csoport)
17.15 – Dávid Kornél KA Alligators – GYKSE Szekszárd/A
2022.03.02, szerda – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Junior Bajnokság, rájátszás)
18.15 – Dávid Kornél KA – Szolnoki MÁV SE
2022.03.03, csütörtök – Budapest (Fiú Junior Bajnokság, rájátszás)
15.15 – Budapest Basket – Dávid Kornél KA/A
2022.03.03, csütörtök – Bory Jenő Ált. Isk. (Fiú Kadett Regionális Bajnokság B csoport)
19.00 – Dávid Kornél KA/C – Várpalotai Sárkányok
2022.03.04, péntek – Pécs (Férfi NBII. nyugati csoport)
20.00 – PTE-PEAC – Dávid Kornél KA
2022.03.05-06, szombat-vasárnap – Nyíregyháza (Fiú Serdülő Bajnokság Főtábla 3. forduló)
03.05, szombat:
10:00 – Bajai Bácska FKE/A – Dávid Kornél KA/A
12:00 – Nyíregyházi Sportcentrum – MEAFC/A
16:00 – MEAFC/A – Bajai Bácska FKE/A
18:00 – Nyíregyházi Sportcentrum – Dávid Kornél KA/A
03.06, vasárnap:
9:00 – Dávid Kornél KA/A – MEAFC/A
11:00 – Bajai Bácska FKE/A – Nyíregyházi Sportcentrum
2022.03.05, szombat – Tapolca (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság ÉNY régió A csoport)
10:00 – Dávid Kornél KA Bulls – Tapolcai Tigrisek
12:00 – Győri KC/A – Ifjú Sólymok U14
14:00 – 3. Helyért
16:00 – Döntő
2022.03.06, vasárnap – Mosonmagyaróvár (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság ÉNY régió C csoport)
10:00 – CREDOBUS Mosonmagyaróvár – Dávid Kornél KA Cougars
12:00 – Dávid Kornél KA Cougars – Várpalotai Sárkányok
14:00 – Várpalotai Sárkányok – CREDOBUS Mosonmagyaróvár
2022.03.05, szombat – Dunaújváros (U11 Bajnokság 6. forduló A csoport)
14:45 – Dunaújvárosi Sárkányok U11A – DKKA Ugrómókusok
16:00 – DKKA Ugrómókusok – Alba Fehérvár Cápák
17:15 – Alba Fehérvár Cápák – Dunaújvárosi Sárkányok U11A
2022.03.05, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (U11 Bajnokság 6. forduló C csoport)
10:45 – Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ördögök
2022.03.05, szombat – Dunaújváros (U11 Bajnokság 6. forduló G csoport)
9:30 – Dunavecsei Sárkányok – Várpalotai Sárkányok
10:45 – VUKE U11 Simonyi – DKKA Párducok
12:00 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
13:15 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese
2022.03.06, vasárnap – Paks (U11 Bajnokság 6. forduló B csoport)
9.30 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Vezérek
10.45 – DKKA Vezérek – Fűzfői AK
12:00 – Fűzfői AK – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
2022.03.06, vasárnap – Veszprém (U11 Bajnokság 6. forduló D csoport)
14:45 – VUKE U11 Farkasok – DKKA Darazsak
16:00 – DKKA Darazsak – Alba Fehérvár Oroszlánok
17:15 – Alba Fehérvár Oroszlánok – VUKE U11 Farkasok
2022.03.06, vasárnap – Ajka (U11 Bajnokság 6. forduló F csoport)
13:00 – AJKA – VUKE U11 Botev
14:15 – AF-Tatabányai Medvék – DKKA Tigrisek
15:30 – 1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
16:45 – 1. mérkőzés győztese – 2. mérkőzés győztese
2022.03.06, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Leány Serdülő Regionális Bajnokság)
10:00 – Dávid Kornél KA/B – Ajka
12:00 – Ajka – Várpalota Gepárdok
14:00 – Várpalota Gepárdok – Dávid Kornél KA/B
2022.03.06, vasárnap – MKOSZ terem (Fiú Kadett Regionális Bajnokság B csoport)
14.30 – Dávid Kornél KA/B – Fűzfői AK
2022.03.06, vasárnap – MKOSZ terem (Női Amatőr NBI. zöld csoport)
17.00 – Dávid Kornél KA – BKG Príma Akadémia