10,
  9 :
  12

Edzői értékelés

Kadett csapatunk az alapszakaszt megnyerve jogot szerzett a Régiós Döntőben való részvételre.

Eredetileg 3 csapattal került volna megrendezésre a torna, viszont a Sopron csapata nem tudott részt venni a megmérettetésen. Ennek tükrében 1 mérkőzésen dőlt el a régiós győztes szerepe. Ellenfelünk pedig a jó erőkből álló Nagykanizsa volt.

Jól kezdtük a meccset, viszont jó párszor üres helyzetekben hibáztunk, ezért szoros eredménnyel zártuk az I. negyedet. A II. negyed elején sok volt a hiba részünkről és ellenfelünk 6 pontos előnyt rakott össze, viszont az utolsó 4 perc rólunk szólt és szépen visszajöttünk a meccsbe.

A 2. félidő elejét nagyon jól elkaptuk, a szigorúbb védekezés nem ízlett a kanizsai csapatnak és a sok labdaszerzésből viszonylag nagy előnyt sikerült kiépíteni.

Az utolsó negyedben elég nagy kapkodás volt a pályán, mindkét csapat sokat hibázott, de 8-12 pontnál nem tudott közelebb kerülni hozzánk a Kanizsa.

Összességében nagyon ügyesen és jó energiával játszottunk és miután a 2. félidőben  már a védekezés is kellően agresszív volt, így nem maradhatott el a győzelem.