DKKA 46. hét mérkőzései
(2022.11.14-11.20.)
2022.11.15, kedd – Bory Jenő Ált. Isk. (Leány Kadett Bajnokság, alapszakasz)
16.00 – Dávid Kornél KA – Óbudai Kaszások
2022.11.17, csütörtök – Veszprém (Férfi Hepp Kupa)
19.00 – Veszprémi Kosárlabda Klub – Dávid Kornél KA
2022.11.18, péntek – Zalaegerszeg (Fiú Kadett Bajnokság, alapszakasz)
16.00 – Zalakerámia ZTE KK – Dávid Kornél KA/A
2022.11.18, péntek – Alba Regia Sportcsarnok (Fiú Serdülő Regionális Bajnokság)
17.30 – Alba Fehérvár/C – Dávid Kornél KA/C
2022.11.19, szombat – Bory Jenő Ált. Isk. (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, B csoport)
9.00 – DKKA Ugrómókusok – DKKA Darazsak
10.15 – DKKA Darazsak – Ajka
11.30 – Ajka – DKKA Ugrómókusok
2022.11.19, szombat – Paks (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, A csoport)
10.00 – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok – DKKA Vezérek
11.15 – DKKA Vezérek – Alba Fehérvár Cápák
12.30 – Alba Fehérvár Cápák – Atomerőmű SE-Paksi Harcosok
2022.11.19, szombat – Pécs (Fiú Junior Bajnokság, alapszakasz)
18.00 – PVSK NKA – Dávid Kornél KA/A
2022.11.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, E csoport)
9.30 – Pákozdi Kócsagok – DKKA Párducok
10.45 – DKKA Párducok – Várpalotai Gepárdok
12.00 – Várpalotai Gepárdok – Pákozdi Kócsagok
2022.11.20, vasárnap – Dunaújváros (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, D csoport)
13.00 -Dunaújvárosi Sárkányok U11A – DKKA Tigrisek
14.15 – DKKA Tigrisek – Alba Fehérvár Oroszlánok
15.30 – Alba Fehérvár Oroszlánok – Dunaújvárosi Sárkányok U11A
2022.11.20, vasárnap – Alba Regia Sportcsarnok (Kenguru Bajnokság, 2. forduló, C csoport)
13.45 – AF-Velencei Vadkacsák – Marcali Szürkefarkasok
15.00 – Marcali Szürkefarkasok – DKKA Ördögök
16.15 – DKKA Ördögök – AF-Velencei Vadkacsák
2022.11.20, vasárnap – Tata (Fiú Junior Regionális Bajnokság, 1. forduló)
10.30 – Dávid Kornél KA/B – TSE Basket U18
14.30 – Várpalota KK – Dávid Kornél KA/B
2022.11.20, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (NBI/B Zöld csoport, U20)
12.30 – Dávid Kornél KA – Atomerőmű KSE Bonyhád
2022.11.20, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (NBI/B Zöld csoport)
15.00 – Dávid Kornél KA – Atomerőmű KSE Bonyhád
2022.11.20, vasárnap – Tóvárosi Ált. Isk. (Női Amatőr)
17.30 – Dávid Kornél KA – Százhalombatta KSE